20095.
Beendet 461. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
Guszman József - Engel Károly szerk.: A Syphilis. Bp., 1928, Frankin, átkötött kissé sérült egészvászon kötés, restaurált címlappal, kissé sérült gerinccel, könyvtesttel.