20104.
Beendet 461. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
Dr. Benda László: A magyar alföld Å‘störténete. I-II. kötet. Acta Sabariensia 2-3. sz. Kaposvár, 1929, Somogymegyei Keresztény Nyomda Rt., 144+(2) p.; 1 t.+ 145-350 p.+ (2) p. Kiadói papÃrkötés, sérült, szétváló állapotban.