1925 : Magyar Jogászegyleti Értekezések Nagy Ferenc: Elnöki megnyitó beszéd, Winkler János: A kir. Ítélőtábla fejlődése, Gábor Gyula a pesti kir. ítélőtábla felállítása és szervezése. 75 p. Kissé sérült papírborítóval
Dr. Szabó Mihály: Népoktatásügyi községi közigazgatás kézikönyve. Az érvényben levő törvények, szabályrendeletek, útasítások, elvi jelentőségü határozatok és döntvények alapján összeáll.: - - . Nagybecskerek, 1901, szerzői kiadás (Jokly Lipót-ny.), 4 sztl. lev.+ 235 p. Harmadik, bővített és teljesen átdolgozott kiadás. Korabeli, átkötött félbőr-kötésben, kissé kopottas borítóval.
1942 Jogi Hirlap XVI. évf. 1-52. sz., 1942. jan. 3. - dec. 26. (Teljes évfolyam). Szerk.: Dr. Boda Gyula. Bp., 1942, Centrum Kiadóvállalat Rt., 416 p. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, helyenként kissé sérült lapokkal, régi intézményi bélyegzőkkel. (Az utolsó két szám a kötet elejére kötve).