Bücher: Jura

Zahl der Lose: 28

19267.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Perenkívüli igazságügyi iratmintatár I.. Szerk. Bedő Mór. Hiselitz Gyula, Lányi Márton, Polakovics Ödön. Bp. 1911. Grill. 418 p. Kiadói egészvászon kötésben
19268.

Rufpreis:
2 400 HUF

Petrétei József: Magyar alkotmányjog II. Államszervezet Bp.-Pécs, 2009, Dialóg Campus. 4. átdolgozott kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
19270.

Rufpreis:
1 000 HUF

19271.

Rufpreis:
2 000 HUF

19272.

Rufpreis:
1 400 HUF

19273.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Concha Győző: Az államhatalmak megoszlásának elvei. Magyar Jogászegyleti Értekezések 73. VIII. köt. 2. füzet. Bp., 1892, Franklin-Társulat, 48 p. Kiadói papírkötés, sérült, szétvált borítóval és fűzéssel.
19274.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dr. Ferdinandy Géza: A királyválasztás joga. Bp., 1920, (Globus-ny.), 20 p. Kiadói tűzött papírkötés, a hátsó borítón kis folttal, helyenként ceruzás aláhúzásokkal.
19275.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dr. Márkus Dezső: 1906. évi törvényczikkek ? benne ?XX. t. cz. II. Rákóczi Ferencz és bujdosó társai hamvainak hazahozataláról? Franklin-Társulat Magyar Irod. Intézet és Könyvnyomda, Budapest, 1907 Corpus Juris Hungarici Magyar Törvénytár Millenniumi Emlékkiadás Gerincen aranyozott egészvászon Gottermayer-kötés, mintázott lapélek - 184 oldal  Ex libris Dr. Berényi Zoltán könyveiből ? Révész Kornél (1885-1944) 1907-ben alkotott vonalas kliséjének nyomata ? az Iparművészeti Múzeum adattárában ELT 93.200 leltári számon szerepel, a szennycímoldalon dombornyomott tulajdonosi jelzés: ?Dr. Varga Gábor ügyvéd Budapest?  apró gerinc- és sarokkopásokon kívül nagyon jó állapotban
19276.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kemenczy Gábor: Vissza az ősi alkotmányhoz. Bp., 1936, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 158+(2) p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, erősen sérült borítóval és gerinccel, belül a lapok nagyrészt jó állapotban.
19277.

Rufpreis:
1 400 HUF

Medzihradszky Jenő: A módosított telekkönyvi rendtartás és az ingatlan végrehajtás. Szerk. és magyarázatokkal ellátta: - - . Bp., 1932, Tisza Testvérek Könyvkereskedése (Fővárosi-ny.), 804 p. Második, kiegészített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón némi kopással, korabeli tulajdonosi névbejegyzéssel (Dr. Ferencz Árpád kir. tszéki bíró).
19278.

Rufpreis:
1 800 HUF

Dr. Domokos József: Kivételes hatalom és rögtönbíráskodás a Horthy uralom alatt. (Hozzászólás a Sallai Fürst ügyhöz.) Bp., 1946, Athenaeum, 63 p. Kiadói , sérült papírborítóban,
19279.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF