Rezi György: Görög ételek. Bp., 1990. Intertype. Színes fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. Tollal írt megjelölésekkel néhány oldalon, de jó állapotban.
Prohászka Ferenc: Szőlő és bor. Bp., 1971, Mezőgazdasági Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. + Magyar szőlő- és borgazdaság. Szerk.: Nádasdi János. Bp., é.n., VT Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Négy nyelven (magyar, német, angol, francia). Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, egy lapon hiánnyal.
Mindnyájunk szakácskönyve. (Bp. 1949.) Magyar Nemzet. 96 l. A felső borító hiányzik. Fűzve, kiadói borítékban. A kötet a recepteken túl a háztartárspénz beosztásához mellékel táblázatot, tanácsokat ad a betegek élelmezéséhez, Sérült papírborítóval Ritka