Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 31

Jean Anthelme Brillat-Savarin: Az izlés fiziológiája Fordította: Ambrus Zoltán és Ambrus Gizella Múzsák Közművelődési Kiadó, Budapest, 1986 - a Singer és Wolfner 1912-es kiadású könyvének reprint kiadása  eredeti kiadói könyvjelzőjével Fűzött keménytáblás papírkötés - 303 oldal
20037.

Rufpreis:
2 000 HUF

Lénárd Sándor: A római konyha. Bp., 1986, Magvető. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
20038.

Rufpreis:
2 800 HUF

Benyák Zoltán, Benyák Ferenc: A bor mint nemzeti jelkép. Bp., 2003, Hermész Kör. Számos képpel és térképpel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, felső lapélek kissé foltosak.
20039.

Rufpreis:
2 000 HUF

Péter Jánosné: Házi tartósítás Péter Jánosné segítségével. Bp., 1997. Esély Kiadó. Kiadói papírkötésben.
20040.

Rufpreis:
1 000 HUF

H. Schwind: Unser Haushuhn. Monographien unser Haustiere. Vierter Band. Stuttgart,én.,Kosmos. Német nyelven. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban: foltos.
20041.

Rufpreis:
2 000 HUF

Csepregi Pál - Zilai János: Szőlőfajtáink. Ampelográfia. Bp., 1960, Mezőgazdasági Kiadó. Második, átdolgozott kiadás. Fekete-fehér képekkel és egészoldalas színes táblákkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés,kissé foltos borítóval, fakó gerinccel, a gerincen kis sérülésnyommal.
20042.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dr. Tarján Róbert: Diétás szakácskönyv. Bp., 1957, Kossuth. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes, foltos, kopott borítóval, belül túlnyomórészt jó állapotban.
20043.

Rufpreis:
1 800 HUF

Wolfgang Grosser: Gyógynövények, fűszernövények. Bp., 2002. Cser Kiadó. Színes fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötésben.
20044.

Rufpreis:
1 600 HUF

Barta Miklós: Mindennapi gyümölcseink ételben és italban. Bp., 1987. Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Színes fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
20045.

Rufpreis:
1 000 HUF

Lukács István; Marosi László: 104 híres magyar recept. Bp., é.n. Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Számos színes fotóval illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötésben.
20046.

Rufpreis:
1 000 HUF

A Palócföldtől a Tiszáig. Gasztronómiai barangolások Heves megyében. Szerk. Kaposi Levente. Bp., é.n. Pallas Lap- és Könyvkiadó Vállalat. Néhány színes fotóval illusztrálva. Kiadói kopottas papírkötés, aláhúzásokkal.
20047.

Rufpreis:
1 200 HUF

Csepregi Pál: A szőlő metszése, filotechnikai műveletei. Bp., 1982, Mezőgazdasági. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban.
20048.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF