Csepregi Pál - Zilai János: Szőlőfajtáink. Ampelográfia. Bp., 1960, Mezőgazdasági Kiadó. Második, átdolgozott kiadás. Fekete-fehér képekkel és egészoldalas színes táblákkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés,kissé foltos borítóval, fakó gerinccel, a gerincen kis sérülésnyommal.