Tétel

Rufpreis:

1 600 HUF

Beschreibung:

Csepregi Pál - Zilai János: Szőlőfajtáink. Ampelográfia. Bp., 1960, Mezőgazdasági Kiadó. Második, átdolgozott kiadás. Fekete-fehér képekkel és egészoldalas színes táblákkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés,kissé foltos borítóval, fakó gerinccel, a gerincen kis sérülésnyommal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras