Tétel

Rufpreis:

4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD

Beschreibung:

Márai Sándor: Ítélet Canudosban. Regény. Toronto, (1970). Vörösváry Publishing (Printed by Weller Publishing Co.) 172 p. Első kiadás. Márai Sándor történelmi parabolája egy XIX. századi latin-amerikai utópiakísérlet szükségszerű összeomlásának történetén keresztül mond ítéletet a reformok természetéről. A hátsó előzéken apró hiány. Mészáros 139. Aranyozott gerincű kiadói egészvászon kötésben, Szalay Lajos által illusztrált, enyhén hiányos kiadói borítóban. Jó példány.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ufk