Tétel

Rufpreis:

3 000 HUF

Beschreibung:

Márai Sándor: A kassai polgárok. Dráma három felvonásban, hat képben. (Budapest, 1942). Révai (ny.) 250 + [2] p. Első kiadás. Hatodik ezer. A drámát 1942. december 5-én mutatták be a budapesti Nemzeti Színházban, Németh Antal rendezésében, Somlai Artúr főszereplésével, további szerepekben: Tasnády Ilona, Makláry Zoltán, Szörényi Éva, mellékszerepekben: Gobbi Holda és Major Tamás. (Esti Ujság, 1942. december 5.) (Márai Sándor munkái.) Tezla 2456. Mészáros 76. Kiadói egészvászon kötésben, Toncz Tibor által illusztrált, enyhén sérült védőborítóban. Szép példány.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ufk