Landsberger, Franz: Breslau. Mit 156 Abbildungen. Leipzig, 1926, E. A. Seemann, 3 sztl. lev.+ 206 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.