Kleiner Führer für die Rhein-Reise von Köln bis Frankfurt. Griebens Reisebücher Band 75. Berlin, 1900, Albert Goldschmidt. Kihajtható térképekkel. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval.