Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 404
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2937880
31451
459
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1992. "A Magyar Orvostudományi Társaságok és Egyesületek Szövetsége díja - Alapítva Budapest 1985" kétoldalas bronz plakett, névre szóló gravírozással, dísztokban (131mm) T:AU 3071422
31452
459
Numismatik
1993. "MABÉOSZ / Bélyegkiállítás Budapest - Magyarország Lengyelország 1993" kétoldalas Cu emlékérem (42,5mm) + 1996. "HUNGARIA 1100 Budapest '96 - Nemzetközi Bélyegkiállítás" hátoldalán a rakamazi hajfonatkorongot mintázó emlékérem, névre szóló gravírozással (42,5mm) + 1999. "MABÉOSZ / 72. Bélyegnapi Kiállítás" kétoldalas ezüstözött fém emlékérem (42,5mm) T:AU (eredetileg PP) 3073770
31453
459
Numismatik
1995. "Sándornak a hetvenesnek - Péter, a hatvanas" egyoldalas fém emlékérem (77mm) T:XF
2988673
31454
459
Numismatik
1997. " Danubius Hotels Rt. - 25 év sikeréért / Danubius Hotels Rt. 1972-1997" aranyozott fém emlékérem "MNB" dísztokban (42,5mm) T:PP ujjlenyomat, patina
3073869
31455
459
Numismatik
1998. "AD MEMORIAM MATRIMONII DVCENDI - MA - SGY" bronz házasságkötési emlékérem (40mm) T:UNC kis patina
3077051
31456
459
Numismatik
2000. "Millenium emlékére - Szent István és Boldog Gizella szobra - Szeged" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:AU (PP) 3037739
31457
459
4800
Numismatik
2838419
31458
459
Numismatik
2963230
31459
459
Numismatik
2000. "Magyar Nagyfejedelemség - Államalapítás évfordulójára / Magyar államiság kezdete - Szeri Gyűlés" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU,XF 2956320
31460
459
Numismatik
2001. "MKB - Híd az értékekhez / Az első magyar hídpénz 1849" kétoldalas jelzett Ag emlékérem dísztokban (31,24g/0.999/42,5mm) T:PP ujjlenyomat, kis fo. 3077920
31461
459
Numismatik
2002. "Kossuth Lajos 1802-1894 - A magyar történelem nagy alakjai / Leborulok e nemzet nagysága előtt" peremen jelzett Ag emlékérem (31,35g/0.925/42,5mm) T:PP ujjlenyomat 3053779
31462
459
Numismatik
2002-2006. "Az Árvíz- és Belvízvédekezésért - Vízügy" fém emlékérem bársony borítású, de elázott dísztokban, adományozói okirattal, Dr. Kóródi Mária és Dr. Persányi Miklós aláírásával (2xklf, 29mm) T:UNC Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF