Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 404

31451.

Rufpreis:
8 000 HUF

1993. "MABÉOSZ / Bélyegkiállítás Budapest - Magyarország Lengyelország 1993" kétoldalas Cu emlékérem (42,5mm) + 1996. "HUNGARIA 1100 Budapest '96 - Nemzetközi Bélyegkiállítás" hátoldalán a rakamazi hajfonatkorongot mintázó emlékérem, névre szóló gravírozással (42,5mm) + 1999. "MABÉOSZ / 72. Bélyegnapi Kiállítás" kétoldalas ezüstözött fém emlékérem (42,5mm) T:AU (eredetileg PP)
31452.

Rufpreis:
2 000 HUF

1995. "Sándornak a hetvenesnek - Péter, a hatvanas" egyoldalas fém emlékérem (77mm) T:XF
31453.

Rufpreis:
1 400 HUF

1997. " Danubius Hotels Rt. - 25 év sikeréért / Danubius Hotels Rt. 1972-1997" aranyozott fém emlékérem "MNB" dísztokban (42,5mm) T:PP ujjlenyomat, patina
31454.

Rufpreis:
1 400 HUF

31455.

Rufpreis:
3 000 HUF

2000. "Millenium emlékére - Szent István és Boldog Gizella szobra - Szeged" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:AU (PP)
31456.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

31457.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

31458.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

2000. "Magyar Nagyfejedelemség - Államalapítás évfordulójára / Magyar államiság kezdete - Szeri Gyűlés" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU,XF
31459.

Rufpreis:
1 000 HUF

2001. "MKB - Híd az értékekhez / Az első magyar hídpénz 1849" kétoldalas jelzett Ag emlékérem dísztokban (31,24g/0.999/42,5mm) T:PP ujjlenyomat, kis fo.
31460.

Rufpreis:
8 000 HUF

2002. "Kossuth Lajos 1802-1894 - A magyar történelem nagy alakjai / Leborulok e nemzet nagysága előtt" peremen jelzett Ag emlékérem (31,35g/0.925/42,5mm) T:PP ujjlenyomat
31461.

Rufpreis:
10 000 HUF

2002-2006. "Az Árvíz- és Belvízvédekezésért - Vízügy" fém emlékérem bársony borítású, de elázott dísztokban, adományozói okirattal, Dr. Kóródi Mária és Dr. Persányi Miklós aláírásával (2xklf, 29mm) T:UNC
31462.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF