https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 404

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1985. "Eurofilex Nemzetközi Tematikus Bélyeg Kiállítás / Fédération Nationale des Philatélistes Hongrois" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1-
1
31439.

1985. "Eurofilex Nemzetközi Tematikus Bélyeg Kiállítás / Fédération Nationale des Philatélistes Hongrois" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1985. "Hábermann Sándor magyar-román Carte-max mum kiállítás" kétoldalas fém emlékérem, előlapján a Berán Lajos-féle "Budapesti Emlék" érmén látható Halászbástya ábrázolással, hátoldalán gravírozva, eredeti tokban (53mm) T:AU ph
1
31440.

1985. "Hábermann Sándor magyar-román Carte-max mum kiállítás" kétoldalas fém emlékérem, előlapján a Berán Lajos-féle "Budapesti Emlék" érmén látható Halászbástya ábrázolással, hátoldalán gravírozva, eredeti tokban (53mm) T:AU ph

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1985. "Minden madár a maga fészkéről ismertetik meg leginkább / XX. Országos Ifjúsági Képzőművész Tábor Mártély" peremen jelzett Ag emlékérem (35,34g/0.800/42,5mm) T:AU patina
1
31441.

1985. "Minden madár a maga fészkéről ismertetik meg leginkább / XX. Országos Ifjúsági Képzőművész Tábor Mártély" peremen jelzett Ag emlékérem (35,34g/0.800/42,5mm) T:AU patina

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1986. "Ultrahang napok 1986" bronz emlékérem. Szign.: SZ (50mm) T:AU
1
31442.

1986. "Ultrahang napok 1986" bronz emlékérem. Szign.: SZ (50mm) T:AU

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
~1986. "Horányi Béla 1904-1986" Br emlékérem. Szign.: BG (105mm) T:1-
1
31443.

~1986. "Horányi Béla 1904-1986" Br emlékérem. Szign.: BG (105mm) T:1-

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
2
 
1986. "Száz éves 1986-bam a Szász Ferenc Iparcikk Kereskedelmi Szakmunkásképző Intézet / Meg kell tanulni kulturáltan kereskedni" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (68mm) T:AU,XF
1
31444.

1986. "Száz éves 1986-bam a Szász Ferenc Iparcikk Kereskedelmi Szakmunkásképző Intézet / Meg kell tanulni kulturáltan kereskedni" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (68mm) T:AU,XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1986. "Budapest Bank Részvénytársaság" jelzett Ag emlékérem (15,55g/0.999/30mm) T:1 (eredetileg PP) patina
1
31445.

1986. "Budapest Bank Részvénytársaság" jelzett Ag emlékérem (15,55g/0.999/30mm) T:1 (eredetileg PP) patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1989. "A Magyar Köztársaság Országgyűlése / Parlament- Budapest" fém emlékérem tokban (40mm) T:AU (PP) ujjlenyomat
1
31446.

~1989. "A Magyar Köztársaság Országgyűlése / Parlament- Budapest" fém emlékérem tokban (40mm) T:AU (PP) ujjlenyomat

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1989. "90 éves a Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesülete / Jubileumi Emlékérem" kétoldalas, öntött bronz (68mm) T:AU
1
31447.

1989. "90 éves a Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesülete / Jubileumi Emlékérem" kétoldalas, öntött bronz (68mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1990-1996. Magyar emlékveret-gyűjtemény, a tételben a legtöbb emlékérem aranyozott Br, de 7db-nak a Br változat is megtalálható. Összesen 24db-os emlékérem-tétel, mindegyik kapszulában, közte Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása - Esztergom / Pécs / Szombathely / Máriapócs / Debrecen" 5xklf aranyozott Br emlékérem, 24 férőhelyes éremtartó kazettával (egy kivehető tálcával, 5x5cm-es rekeszekkel). T:PP,BU
1
31448.

1990-1996. Magyar emlékveret-gyűjtemény, a tételben a legtöbb emlékérem aranyozott Br, de 7db-nak a Br változat is megtalálható. Összesen 24db-os emlékérem-tétel, mindegyik kapszulában, közte Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása - Esztergom / Pécs / Szombathely / Máriapócs / Debrecen" 5xklf aranyozott Br emlékérem, 24 férőhelyes éremtartó kazettával (egy kivehető tálcával, 5x5cm-es rekeszekkel). T:PP,BU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
EUR
,
112,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1991. "Gyermekgyógyász Kongresszus Miskolc Lillafüred 1991" egyoldalas, öntött bronz plakett, eredeti karton dísztokban (71x70mm) T:AU
1
31449.

1991. "Gyermekgyógyász Kongresszus Miskolc Lillafüred 1991" egyoldalas, öntött bronz plakett, eredeti karton dísztokban (71x70mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1992. "125 éves a Vám- és Pénzügyőrség 1867-1992" kétoldalas fém emlékérem eredeti fa dísztokban (70mm) + '140 éves a Vám- és Pénzügyőrség" bélyeg T:AU
1
31450.

1992. "125 éves a Vám- és Pénzügyőrség 1867-1992" kétoldalas fém emlékérem eredeti fa dísztokban (70mm) + '140 éves a Vám- és Pénzügyőrség" bélyeg T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
EUR
,
43,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse