Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 404
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2938061
31475
459
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
2016. II. László (1162-1163) Denár mintájára (Unger: 77.) készült Ag emlékérem "MCLXII" feliratú hátlappal, tanúsítvánnyal (0,24g/0.900) T:UNC
3055131
31476
459
Numismatik
2016. "Roboz István alapító - Somogy - Vegyes tartalmú hetilap - T. közönséghez / MÉE Somogy m. csoportja - Kaposvár" vándorgyűlés kísérő fém emlékérempár (2xklf) (39mm, 40mm) T:UNC
3070821
31477
459
Numismatik
2018. "Hunfila 2018 Nagykőrös - 91. bélyegnap / Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége" aranyozott fém emlékérem zöld dísztokban (42mm) T:PP ujjlenyomat, apró karc 3070803
31478
459
Numismatik
2019. "Hunfila temafila 2019 / Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége" aranyozott fém emlékérem bordó dísztokban (42mm) T:PP a peremen karc 3070809
31479
459
Numismatik
2021. "Hunfila Budapest 2021 - 50 éves a MABÉOSZ székháza / Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége" bronz emlékérem kék dísztokban (42mm) T:UNC 3076828
31480
459
Numismatik
2022. "HUNFILEX 2022 Budapest - Specialised World Stamp Championship Exhibition" kézzel festett, hátoldalán jelzett Herendi porcelán emlékérem díszdobozban (86mm) T:UNC 3076865
31481
459
Numismatik
DN "Officium Hódmezővásárhely" ezüstözött fém emlékérem nem eredeti dísztokban (42mm) T:PP ujjlenyomat, felületi karc
3073654
31482
459
Numismatik
DN "Gyula" egyoldalas terrakotta plakett peremén akasztásra szolgáló lyukakkal (110mm) T:XF szennyeződés
3070949
31483
459
Numismatik
DN "Gépészeti Szakközépiskola kiváló tanulója - Mátészalka" bronz emlékérem (94mm) T:AU kis patina 3071262
31484
459
Numismatik
DN "Szentendrei Emlék / BÁV" bronz emlékérem dísztokban (32mm) T:AU
3077527
31485
459
Numismatik
DN "Komárom Megyei Tanács - A 10 éves hűséges szolgálatáért" egyoldalas bronz emlékérem tokban (80mm) T:XF patina
3073609
31486
459
Numismatik
DN "REX MATHIAS HVNGARIAE" kerámia plakett (125x89mm) T:AU
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF