Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 404

2016. II. László (1162-1163) Denár mintájára (Unger: 77.) készült Ag emlékérem "MCLXII" feliratú hátlappal, tanúsítvánnyal (0,24g/0.900) T:UNC
31475.

Rufpreis:
4 000 HUF

2016. "Roboz István alapító - Somogy - Vegyes tartalmú hetilap - T. közönséghez / MÉE Somogy m. csoportja - Kaposvár" vándorgyűlés kísérő fém emlékérempár (2xklf) (39mm, 40mm) T:UNC
31476.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

2018. "Hunfila 2018 Nagykőrös - 91. bélyegnap / Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége" aranyozott fém emlékérem zöld dísztokban (42mm) T:PP ujjlenyomat, apró karc
31477.

Rufpreis:
1 000 HUF
14

2019. "Hunfila temafila 2019 / Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége" aranyozott fém emlékérem bordó dísztokban (42mm) T:PP a peremen karc
31478.

Rufpreis:
1 000 HUF

2021. "Hunfila Budapest 2021 - 50 éves a MABÉOSZ székháza / Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége" bronz emlékérem kék dísztokban (42mm) T:UNC
31479.

Rufpreis:
1 000 HUF

2022. "HUNFILEX 2022 Budapest - Specialised World Stamp Championship Exhibition" kézzel festett, hátoldalán jelzett Herendi porcelán emlékérem díszdobozban (86mm) T:UNC
31480.

Rufpreis:
2 000 HUF

DN "Officium Hódmezővásárhely" ezüstözött fém emlékérem nem eredeti dísztokban (42mm) T:PP ujjlenyomat, felületi karc
31481.

Rufpreis:
1 600 HUF

DN "Gyula" egyoldalas terrakotta plakett peremén akasztásra szolgáló lyukakkal (110mm) T:XF szennyeződés
31482.

Rufpreis:
1 600 HUF

DN "Gépészeti Szakközépiskola kiváló tanulója - Mátészalka" bronz emlékérem (94mm) T:AU kis patina
31483.

Rufpreis:
1 400 HUF

DN "Szentendrei Emlék / BÁV" bronz emlékérem dísztokban (32mm) T:AU
31484.

Rufpreis:
1 000 HUF

DN "Komárom Megyei Tanács - A 10 éves hűséges szolgálatáért" egyoldalas bronz emlékérem tokban (80mm) T:XF patina
31485.

Rufpreis:
1 000 HUF

DN "REX MATHIAS HVNGARIAE" kerámia plakett (125x89mm) T:AU
31486.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF