https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 159

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1928. "Magyar Athletikai Szövetség 1928. október 6. Kegyeleti Staféta" Br lemezplakett, márványlapra erősítve, "LUDVIG E BPEST" gyártói jelzéssel T:1- patina
1
31579.

1928. "Magyar Athletikai Szövetség 1928. október 6. Kegyeleti Staféta" Br lemezplakett, márványlapra erősítve, "LUDVIG E BPEST" gyártói jelzéssel T:1- patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1928 k. "Hódmezővásárhelyi Torna és Vívó Egylet - Tennisz Szakosztály 1888-1928" egyoldalas bronz plakett, gravírozva "VIII 20 - Vegyes páros III. díj". Szign.: Czeglédi (117x162mm) T:AU,XF
1
31580.

1928 k. "Hódmezővásárhelyi Torna és Vívó Egylet - Tennisz Szakosztály 1888-1928" egyoldalas bronz plakett, gravírozva "VIII 20 - Vegyes páros III. díj". Szign.: Czeglédi (117x162mm) T:AU,XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
EUR
,
100,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1922(?) "Budapest-Kőbányai Torna Egyesület" nagyméretű, egyoldalas, bronz lemezplakett. Szign.: Kapás (201x132mm) T:AU
1
31581.

~1922(?) "Budapest-Kőbányai Torna Egyesület" nagyméretű, egyoldalas, bronz lemezplakett. Szign.: Kapás (201x132mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
EUR
,
100,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1928. "M. Kir. Postatakarékpénztári Tisztviselők Sport Egyesülete - 1903-1928" kétoldalas bronz díjérem (43mm) T:XF korr., több ph.
1
31582.

1928. "M. Kir. Postatakarékpénztári Tisztviselők Sport Egyesülete - 1903-1928" kétoldalas bronz díjérem (43mm) T:XF korr., több ph.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1929. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége" bronz díjérem, hátoldalán "Kizárásos kardverseny IV. díj 1929 I/27" gravírozással (36mm) + 1936. "Pénzintézeti Sportegyletek Ligája 1912" bronz díjérem, hátoldalán "Kizárásos egyéni kard III. 1936" gravírozással (36mm) T:AU,XF patina
1
31583.

1929. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége" bronz díjérem, hátoldalán "Kizárásos kardverseny IV. díj 1929 I/27" gravírozással (36mm) + 1936. "Pénzintézeti Sportegyletek Ligája 1912" bronz díjérem, hátoldalán "Kizárásos egyéni kard III. 1936" gravírozással (36mm) T:AU,XF patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1930. részben zománcozott síjelvény (57x16mm) T:XF,VF zománchiba
1
31584.

~1930. részben zománcozott síjelvény (57x16mm) T:XF,VF zománchiba

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1930-1940. "Az Óbudai Tornaegylet Verseny Dija - 1872" kétoldalas bronz díjérem (30mm) T:2
1
31585.

~1930-1940. "Az Óbudai Tornaegylet Verseny Dija - 1872" kétoldalas bronz díjérem (30mm) T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
~1930. "Budapest Székesfőváros Versenydíja" kétoldalas, ezüstözött bronz díjérem füllel (40mm) T:XF,VF kopott ezüstözés
1
31586.

~1930. "Budapest Székesfőváros Versenydíja" kétoldalas, ezüstözött bronz díjérem füllel (40mm) T:XF,VF kopott ezüstözés

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1932. "Szebb jövőt! - Bajnokunknak hódolattal és szeretettel - 1932. december have - Gödöllői Levente Egyesület" ezüstözött bronz lemezplakett márványlapon (83x120mm) T:AU
1
31587.

1932. "Szebb jövőt! - Bajnokunknak hódolattal és szeretettel - 1932. december have - Gödöllői Levente Egyesület" ezüstözött bronz lemezplakett márványlapon (83x120mm) T:AU

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
EUR
,
100,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1932. bronz úszó díjplakett, hátoldalán "S.S.C. 1932. I." gravírozással, "Huguenin" gyártói jelzéssel, eredeti "Arkanzas Budapest" tokban (37x53mm) T:AU kis patina, kopottas tok
1
31588.

1932. bronz úszó díjplakett, hátoldalán "S.S.C. 1932. I." gravírozással, "Huguenin" gyártói jelzéssel, eredeti "Arkanzas Budapest" tokban (37x53mm) T:AU kis patina, kopottas tok

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
2
 
1933-1983. 7 darabos sport emlékérem és díjérem tétel (35-80mm), közte 1947. "Magyar Athletikai Szövetség kerületi bajnoksága" kétoldalas fém emlékérem füllel (35mm) T:1-,2 patina
1
31589.

1933-1983. 7 darabos sport emlékérem és díjérem tétel (35-80mm), közte 1947. "Magyar Athletikai Szövetség kerületi bajnoksága" kétoldalas fém emlékérem füllel (35mm) T:1-,2 patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1934. "Tornász Világbajnokság Budapest 1934" aranyozott bronz gomblyukjelvény "Cserkészbolt V. N Sándor u.6." gyártói jelzéssel (30x16mm) T:AU
1
31590.

1934. "Tornász Világbajnokság Budapest 1934" aranyozott bronz gomblyukjelvény "Cserkészbolt V. N Sándor u.6." gyártói jelzéssel (30x16mm) T:AU

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse