Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 159
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2117581
31579
459
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
2989365
31580
459
32000
Numismatik
2989666
31581
459
32000
Numismatik
2859046
31582
459
Numismatik
1928. "M. Kir. Postatakarékpénztári Tisztviselők Sport Egyesülete - 1903-1928" kétoldalas bronz díjérem (43mm) T:XF korr., több ph. 3035535
31583
459
2200
Numismatik
1929. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége" bronz díjérem, hátoldalán "Kizárásos kardverseny IV. díj 1929 I/27" gravírozással (36mm) + 1936. "Pénzintézeti Sportegyletek Ligája 1912" bronz díjérem, hátoldalán "Kizárásos egyéni kard III. 1936" gravírozással (36mm) T:AU,XF patina
2939586
31584
459
Numismatik
~1930. részben zománcozott síjelvény (57x16mm) T:XF,VF zománchiba
2918780
31585
459
Numismatik
2976509
31586
459
900
Numismatik
~1930. "Budapest Székesfőváros Versenydíja" kétoldalas, ezüstözött bronz díjérem füllel (40mm) T:XF,VF kopott ezüstözés
2988871
31587
459
32000
Numismatik
1932. "Szebb jövőt! - Bajnokunknak hódolattal és szeretettel - 1932. december have - Gödöllői Levente Egyesület" ezüstözött bronz lemezplakett márványlapon (83x120mm) T:AU 3072876
31588
459
Numismatik
1932. bronz úszó díjplakett, hátoldalán "S.S.C. 1932. I." gravírozással, "Huguenin" gyártói jelzéssel, eredeti "Arkanzas Budapest" tokban (37x53mm) T:AU kis patina, kopottas tok 2816767
31589
459
3200
Numismatik
2996726
31590
459
Numismatik
1934. "Tornász Világbajnokság Budapest 1934" aranyozott bronz gomblyukjelvény "Cserkészbolt V. N Sándor u.6." gyártói jelzéssel (30x16mm) T:AU Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF