Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 159

1948. "Népi bajnok" ezüstözött bronz asztaliteniszes díjérem Petőfi Sándort ábrázoló zománcos rátéttel, füllel (35mm) + "Honvéd napok 1848-1948" Zn emlékérem (40mm) T:XF kopott ezüstözés
31603.

Rufpreis:
2 000 HUF

31604.

Rufpreis:
1 600 HUF

1948. "BM. KASE Szemere Bertalan Emlékverseny 1948" fém és zománcozott bronz díjérem és zománcozott címer márványtömbön (tömb mérete: 129x93mm) T:XF
31605.

Rufpreis:
2 400 HUF

1948. "Népi Bajnok / Futás" Zn díjérem zománcozott rátéttel, mellszalagon, "Munkára kész" zománcozott felirattal (35mm) T:XF
31606.

Rufpreis:
1 200 HUF

1948. "Népi bajnok" ezüstözött bronz asztaliteniszes díjérem Petőfi Sándort ábrázoló zománcos rátéttel, füllel (35mm) + 1949. "M. M. Sz. Sz. Sporttitkárság Bankcsoport" T:XF zománchiba
31607.

Rufpreis:
1 000 HUF

31608.

Rufpreis:
1 400 HUF

1949. "Budapest Tekéző Alszövetség" egyoldalas kerámia sportérem (75mm) T:1-,2
31609.

Rufpreis:
1 000 HUF

~1950. "MHS (Magyar Honvédelmi Sport Szövetség) Motoros ÖHV" szögletes lemez jelvény, 2 rögzítőlyukkal (52x48mm) T:1-
31610.

Rufpreis:
800 HUF

1950. "Csepel' Munkás Testedző Kör 1912" bronz díjérem, hátoldalán "Budapest 1950. évi bajnoksága IV. o. női egyes III" gravírozással (41mm) T:XF kis patina
31611.

Rufpreis:
1 400 HUF

31612.

Rufpreis:
2 400 HUF

1951. "MHK (Munkára, Harcra Kész)" zománcozott bronz jelvény igazolvánnyal + 1956. "MHK (Munkára, Harcra Kész)" zománcozott bronz jelvény (zománchiba) T:AU,XF
31613.

Rufpreis:
2 000 HUF

31614.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF