Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 159
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3060918
31603
459
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1948. "Népi bajnok" ezüstözött bronz asztaliteniszes díjérem Petőfi Sándort ábrázoló zománcos rátéttel, füllel (35mm) + "Honvéd napok 1848-1948" Zn emlékérem (40mm) T:XF kopott ezüstözés 2968699
31604
459
Numismatik
2974199
31605
459
Numismatik
1948. "BM. KASE Szemere Bertalan Emlékverseny 1948" fém és zománcozott bronz díjérem és zománcozott címer márványtömbön (tömb mérete: 129x93mm) T:XF 2988721
31606
459
Numismatik
1948. "Népi Bajnok / Futás" Zn díjérem zománcozott rátéttel, mellszalagon, "Munkára kész" zománcozott felirattal (35mm) T:XF 3077180
31607
459
Numismatik
1948. "Népi bajnok" ezüstözött bronz asztaliteniszes díjérem Petőfi Sándort ábrázoló zománcos rátéttel, füllel (35mm) + 1949. "M. M. Sz. Sz. Sporttitkárság Bankcsoport" T:XF zománchiba
2816800
31608
459
Numismatik
2817267
31609
459
Numismatik
1949. "Budapest Tekéző Alszövetség" egyoldalas kerámia sportérem (75mm) T:1-,2
2831792
31610
459
Numismatik
~1950. "MHS (Magyar Honvédelmi Sport Szövetség) Motoros ÖHV" szögletes lemez jelvény, 2 rögzítőlyukkal (52x48mm) T:1- 3021903
31611
459
Numismatik
1950. "Csepel' Munkás Testedző Kör 1912" bronz díjérem, hátoldalán "Budapest 1950. évi bajnoksága IV. o. női egyes III" gravírozással (41mm) T:XF kis patina 2816248
31612
459
Numismatik
3053542
31613
459
Numismatik
1951. "MHK (Munkára, Harcra Kész)" zománcozott bronz jelvény igazolvánnyal + 1956. "MHK (Munkára, Harcra Kész)" zománcozott bronz jelvény (zománchiba) T:AU,XF 3018998
31614
459
Numismatik
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF