Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 159

31567.

Rufpreis:
2 400 HUF

Zsákodi Csiszér János (1883-1953) ~1930. "Csengery Antal a Polgári Iskola Megteremtője 1868. / Ép testben ép lélek" aranyozott bronz emlékérem karcolva, mellszalag és fül nélkül (36mm) T:VF
31568.

Rufpreis:
1 000 HUF

~1900. "MTK - Magyar Testgyakorlók Köre 1888 / Bátorság Buzgalom Barátság" jelzett Ag sport emlékérem, "FN" gyártói jelzéssel (25,84g/0.800/41,5mm) T:XF ph. Hungary ~1900. "MTK - Magyar Testgyakorlók Köre 1888 / Bátorság Buzgalom Barátság" hallmarked Ag sports medallion with "FN" makers' mark (25,84g/0.800/41,5mm) C:XF edge error
31569.

Rufpreis:
8 000 HUF

31570.

Rufpreis:
8 000 HUF

31571.

Rufpreis:
4 000 HUF

31572.

Rufpreis:
1 400 HUF

31573.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

31574.

Rufpreis:
1 000 HUF

31575.

Rufpreis:
1 800 HUF

~1920. "Magyar Athletikai Szövetség" ezüstözött, zománcozott jelvény T:XF kis zománchiba, patina
31576.

Rufpreis:
2 000 HUF

1924. "Székesfehérvár Szabad királyi Város Polgári Lövész Egyesület / Alba Regia Atletikai Klub Székesfehérvár" bronz sport emlékérem szalagon. Szign.: Ludvig (38mm) T:AU kis patina
31577.

Rufpreis:
5 000 HUF

31578.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF