Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 159
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3022117
31567
459
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
3072215
31568
459
Numismatik
Zsákodi Csiszér János (1883-1953) ~1930. "Csengery Antal a Polgári Iskola Megteremtője 1868. / Ép testben ép lélek" aranyozott bronz emlékérem karcolva, mellszalag és fül nélkül (36mm) T:VF 3077988
31569
459
Numismatik
~1900. "MTK - Magyar Testgyakorlók Köre 1888 / Bátorság Buzgalom Barátság" jelzett Ag sport emlékérem, "FN" gyártói jelzéssel (25,84g/0.800/41,5mm) T:XF ph. Hungary ~1900. "MTK - Magyar Testgyakorlók Köre 1888 / Bátorság Buzgalom Barátság" hallmarked Ag sports medallion with "FN" makers' mark (25,84g/0.800/41,5mm) C:XF edge error 2995541
31570
459
Numismatik
~1900. "Ép ész edzett testben él" jelzett Ag sport emlékérem, "SGA" gyártói jelzéssel (22,32g/0.800/41mm) T:AU.XF 3072361
31571
459
Numismatik
1906. "Vívó és Atletikai Club (VAC) 1906." kétoldalas, ezüstözött bronz plakett eredeti "Arkanzas Budapest" gyártói tokban (35x55mm) T:AU,XF patina, helyenként kopott ezüstözés, viseltes tok
2938067
31572
459
Numismatik
1909. "Ózdi Vasas Testgyakorló Kör 1909 - II. díj" fém díjérem "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel (34mm) T:XF 2916605
31573
459
Numismatik
2751917
31574
459
Numismatik
~1910. "MTE" kétoldalas bronz díjérem erősen sérült mellszalagon (40mm) + 1938. "Munkás Testedző Egyesület - MTE 1908-1938" kétoldalas bronz díjérem (38mm) T:2
2966343
31575
459
Numismatik
3057068
31576
459
Numismatik
~1920. "Magyar Athletikai Szövetség" ezüstözött, zománcozott jelvény T:XF kis zománchiba, patina
3077078
31577
459
Numismatik
1924. "Székesfehérvár Szabad királyi Város Polgári Lövész Egyesület / Alba Regia Atletikai Klub Székesfehérvár" bronz sport emlékérem szalagon. Szign.: Ludvig (38mm) T:AU kis patina 3035528
31578
459
2200
Numismatik
1925. "Postatakarékpénztári Tisztviselők Sportegyesülete 1903." ezüstözött bronz díjérem füllel, mellszalag nélkül, "SGA" gyártói jelzéssel, hátoldalán "1925. dec. 29." gravírozással (30mm) T:XF kopott ezüstözés
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF