https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 159

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Bognár György (1944-) 1986. "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" kétoldalas Cu-Ni emlékérem kapszulában (32mm) T:PP
1
31543.

Bognár György (1944-) 1986. "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" kétoldalas Cu-Ni emlékérem kapszulában (32mm) T:PP

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Bognár György (1944-) 1986. "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" kétoldalas Al emlékérem (32mm) T:PP
1
31544.

Bognár György (1944-) 1986. "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" kétoldalas Al emlékérem (32mm) T:PP

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dabóczi Mihály (1905-1980) 1938. "Kabos Endre a kardvívás Olimpiai Bajnoka 1936" bronz emlékérem (49mm) és "Párbajtőr csapat bajnokság 1938. március 15." bronz lemezplakett "Ludvig" gyártói jelzéssel (50x18mm) márvány posztamensre rögzítve (99x149x20mm) T:XF patina
1
31545.

Dabóczi Mihály (1905-1980) 1938. "Kabos Endre a kardvívás Olimpiai Bajnoka 1936" bronz emlékérem (49mm) és "Párbajtőr csapat bajnokság 1938. március 15." bronz lemezplakett "Ludvig" gyártói jelzéssel (50x18mm) márvány posztamensre rögzítve (99x149x20mm) T:XF patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Damkó József (1872-1955) / Exner Károly (1850-1919) DN "Magyar Országos Torna Szövetség" kétoldalas bronz emlékérem (2xklf) (30mm, 45mm) T:XF felületi karcok, patina
1
31546.

Damkó József (1872-1955) / Exner Károly (1850-1919) DN "Magyar Országos Torna Szövetség" kétoldalas bronz emlékérem (2xklf) (30mm, 45mm) T:XF felületi karcok, patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Exner Károly (1850-1919) 1901. "Magyar Tanulók Országos Tornaversenye - 1901 / Küzdj és Bízva Bízzál" ezüstözött bronz díjérem mellszalag nélkül (34mm) T:XF patina
1
31547.

Exner Károly (1850-1919) 1901. "Magyar Tanulók Országos Tornaversenye - 1901 / Küzdj és Bízva Bízzál" ezüstözött bronz díjérem mellszalag nélkül (34mm) T:XF patina

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Fritz Mihály (1947-) 1986. "30. Nemzetközi Barátság Maraton - Szeged" egyoldalas bronz emlékérem (60mm) T:1- patina, kis ph
1
31548.

Fritz Mihály (1947-) 1986. "30. Nemzetközi Barátság Maraton - Szeged" egyoldalas bronz emlékérem (60mm) T:1- patina, kis ph

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
4
 
Gács Lajos (1905-1981) 1937. "Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sport Egyesülete 1923. - Az érdem jeléül" bronz emlékplakett, hátoldalán "Dr. Lukáts József vívó sz. o. vezetőnek 1927-1937" gravírozással (64x84mm) T:AU kis karc, patina, ph
1
31549.

Gács Lajos (1905-1981) 1937. "Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sport Egyesülete 1923. - Az érdem jeléül" bronz emlékplakett, hátoldalán "Dr. Lukáts József vívó sz. o. vezetőnek 1927-1937" gravírozással (64x84mm) T:AU kis karc, patina, ph

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1907. "M.U.SZ. (Magyar Úszó Szövetség)" bronz emlékérem, hátoldalán "LUDVIG" gyártói jelzéssel (41mm) T:AU
1
31550.

Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1907. "M.U.SZ. (Magyar Úszó Szövetség)" bronz emlékérem, hátoldalán "LUDVIG" gyártói jelzéssel (41mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1907. "Magyar Úszó Szövetség" egyoldalas bronz emlékérem eredeti, kopott dísztokban (41mm) T:AU patina
1
31551.

Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1907. "Magyar Úszó Szövetség" egyoldalas bronz emlékérem eredeti, kopott dísztokban (41mm) T:AU patina

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Kallós Ede (1866-1950) ~1946. "Mindig harcra kész a magyar / Magyar Kézilabdázó Egyesületek Szövetsége - 1945-46. II. o. női I." bronz díjérem füllel, szalag nélkül (30mm). A terembajnokság végeredménye nem ismert, az élen a Csepeli MTK állt. T:XF
1
31552.

Kallós Ede (1866-1950) ~1946. "Mindig harcra kész a magyar / Magyar Kézilabdázó Egyesületek Szövetsége - 1945-46. II. o. női I." bronz díjérem füllel, szalag nélkül (30mm). A terembajnokság végeredménye nem ismert, az élen a Csepeli MTK állt. T:XF

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Ligeti Miklós (1871-1944) 1939. "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank T.S.E. - 1911-1931" bronz díjérem, hátoldalán "1939. I. 27." ceruzás felirattal (50mm) T:XF patina
1
31553.

Ligeti Miklós (1871-1944) 1939. "Pesti Magyar Kereskedelmi Bank T.S.E. - 1911-1931" bronz díjérem, hátoldalán "1939. I. 27." ceruzás felirattal (50mm) T:XF patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Madarassy Walter (1909-1994) 1950. Bronz asztali tenisz díjérem, hátoldalán "CS.B. 1950. ősz" gravírozással (40mm) + Zn asztali tenisz díjplakett "M.K.H.S.E. Centenáris verseny III" gravírozással (68x39mm) T:AU,XF oxidáció
1
31554.

Madarassy Walter (1909-1994) 1950. Bronz asztali tenisz díjérem, hátoldalán "CS.B. 1950. ősz" gravírozással (40mm) + Zn asztali tenisz díjplakett "M.K.H.S.E. Centenáris verseny III" gravírozással (68x39mm) T:AU,XF oxidáció

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse