11079.
Beendet 459. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 400 HUF
6,50 EUR, 7,50 USD
Jelzés nélkül: Legelő juhok. Tempera, papír. Foltos. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 21,5x29,5 cm