11080.
Beendet 459. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 800 HUF
7,59 EUR, 8,75 USD
Jelzés nélkül: Alakok. Olaj, karton. Sérült. Dekoratív fakeretben, keret bal alsó sarkában apró sérüléssel. 37x31 cm