Foto Zahl der Lose: 520
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3010415
14678
459
Photo
Össz. 96 db színes diapozitív, utazás és szilveszter témájú felvételekkel, 5x5 cm méretben, két dobozban. 3010616
14679
459
Photo
1965 A horvát Varteks textilgyár (Varteks varaždinska tekstilna industrija) emlékalbuma, 17 db fotóval, horvát nyelven feliratozva, vászonborítású albumban, 29,5x20,5 cm / Album with 17 photos, in Croatian language 3027747
14680
459
Photo
Ballagási képek, 77 db színes üvegdia, 6x6 cm méretben, dobozban
2957976
14681
459
900
Photo
cca 1920-1940 Néptáncos csoport, fotó kartonon, kissé sérült, 22x16 cm
3005129
14682
459
Photo
3015872
14683
459
Photo
cca 1940-1990 Vegyes csoportképek: néptáncosok, énekkar, Szegedi Kenderfonógyár színjátszó csoportjának tablófotója, stb.; össz. 20 db fotó, változó állapotban, 23x17 cm körül
3015644
14684
459
Photo
Vegyes csoportképek: társaságok, ének- és zenekarok, össz. 20 db fotó, vegyes állapotban, 24,5x18 cm és 12x7 cm között
3072134
14685
459
Photo
3071973
14686
459
Photo
3071592
14687
459
Photo
cca 1880 Bp. V: Reáltanoda utcai reáliskola tanulói kemény fotó 27x18 cm 3076697
14688
459
Photo
1916 fürdőzők az Olt folyónál Erdélyben, fotó felirattal, kartonra ragasztva, jó állapotban, 13×18 cm 2604272
14689
459
Photo
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF