Foto

Zahl der Lose: 520

Össz. 96 db színes diapozitív, utazás és szilveszter témájú felvételekkel, 5x5 cm méretben, két dobozban.
14678.

Rufpreis:
1 800 HUF

1965 A horvát Varteks textilgyár (Varteks varaždinska tekstilna industrija) emlékalbuma, 17 db fotóval, horvát nyelven feliratozva, vászonborítású albumban, 29,5x20,5 cm / Album with 17 photos, in Croatian language
14679.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ballagási képek, 77 db színes üvegdia, 6x6 cm méretben, dobozban
14680.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1920-1940 Néptáncos csoport, fotó kartonon, kissé sérült, 22x16 cm
14681.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

14682.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1940-1990 Vegyes csoportképek: néptáncosok, énekkar, Szegedi Kenderfonógyár színjátszó csoportjának tablófotója, stb.; össz. 20 db fotó, változó állapotban, 23x17 cm körül
14683.

Rufpreis:
1 400 HUF

Vegyes csoportképek: társaságok, ének- és zenekarok, össz. 20 db fotó, vegyes állapotban, 24,5x18 cm és 12x7 cm között
14684.

Rufpreis:
1 400 HUF

14685.

Rufpreis:
2 000 HUF

14686.

Rufpreis:
2 800 HUF

cca 1880 Bp. V: Reáltanoda utcai reáliskola tanulói kemény fotó 27x18 cm
14687.

Rufpreis:
1 200 HUF

1916 fürdőzők az Olt folyónál Erdélyben, fotó felirattal, kartonra ragasztva, jó állapotban, 13×18 cm
14688.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

14689.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF