1917 Zürich, az Amicitia Turicensis svájci diákszövetség tagjainak díszegyenruhás csoportképe (1917/18-as évfolyam). Az 1895-ben alapított egyesület a mai napig létezik. Nagyméretű fotó, ázott, sérült kartonon, 28x18 cm, teljes méret: 38x32,5 cm / 1917 Zurich, Amicitia Turicensis Swiss Fraternity (Studentenverbindung) group photo (class of 1917/18). Large-size photo, on damaged cardboard. The fraternity was founded in 1895, and still exists to this day.
cca 1930 2 db esküvői csoportkép, Schäffer Fotó Szalon, Bp, fotó kartonon, mindkettő címkével jelzett, egyik hátoldalán a műterem bélyegzőjével, 16,5x25 cm
1880-1960 vegyes fotó tétel, életképek, portrék, csoportképek, össz. kb. 50 db, többségében a XX. sz. első feléből, közte néhány keményhátú, részben jelzett, többségében magyar vonatkozású