Foto

Zahl der Lose: 520

1917 Zürich, az Amicitia Turicensis svájci diákszövetség tagjainak díszegyenruhás csoportképe (1917/18-as évfolyam). Az 1895-ben alapított egyesület a mai napig létezik. Nagyméretű fotó, ázott, sérült kartonon, 28x18 cm, teljes méret: 38x32,5 cm / 1917 Zurich, Amicitia Turicensis Swiss Fraternity (Studentenverbindung) group photo (class of 1917/18). Large-size photo, on damaged cardboard. The fraternity was founded in 1895, and still exists to this day.
14690.

Rufpreis:
10 000 HUF

14691.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1900 Szentes, csoportkép kartonon 25x20 cm
14692.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ipari képek, olajfinomító 3 db nagyméretű fénykép 30x40 cm
14693.

Rufpreis:
1 000 HUF

14694.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

cca 1930-1950 8 db amatőr művészfotó 24x16 cm-ig
14695.

Rufpreis:
2 400 HUF

14696.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1915 A Korb Flóris építési iroda főpallérosainak csoportképe, hátoldalon feliratozott keményhátú fotó, kopásnyomokkal, 19×25 cm
14697.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

cca 1930 2 db esküvői csoportkép, Schäffer Fotó Szalon, Bp, fotó kartonon, mindkettő címkével jelzett, egyik hátoldalán a műterem bélyegzőjével, 16,5x25 cm
14698.

Rufpreis:
1 800 HUF

14699.

Rufpreis:
2 400 HUF

1880-1960 vegyes fotó tétel, életképek, portrék, csoportképek, össz. kb. 50 db, többségében a XX. sz. első feléből, közte néhány keményhátú, részben jelzett, többségében magyar vonatkozású
14700.

Rufpreis:
2 800 HUF

Orosházáról az USA-ba emigrált orosházi család fotói Elginből (Ilinois), 65 db, vegyes méretben
14701.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF