Foto

Zahl der Lose: 520

cca 1927 A Ranodler Intézet Szereter hölgyeinek és leányainak római zarándoklása De Mariliac Lujzának szentéavatására. Fotóalbum 50 képpel
14654.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1934 Sztereo üvegnegatívok: vegyesen vidéki települések, emberek, épületek, enteriőr 25 db Benne sérültek is
14655.

Rufpreis:
1 400 HUF
23

cca 1900-1920 Történelmi magyar települések, személyek, épületek, 7 db üvegdia, "Uránia Szemléltető Taneszközök Gyára" kartondobozban, 8,5x8,5 cm
14656.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

14657.

Rufpreis:
800 HUF

1930 Beller Rezső báli fotó 24x16 cm
14658.

Rufpreis:
1 000 HUF

1982 Omega, Omega... vitrinfotó, 18x24 cm
14659.

Rufpreis:
1 600 HUF

1989 Iskolakerülők, Kardos Ferenc filmje, 5 db filmfotó, mozi fotó 24x18 cm
14660.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

cca 1900 Művészi fotó egy fiatal hölgyről, keményhátú kabinetfotó Herz Henrik budapesti fényképész műterméből, kissé foltos, 17x11 cm
14661.

Rufpreis:
3 000 HUF

14662.

Rufpreis:
1 200 HUF

14663.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

cca 1860-1880 Régi fotóalbum, benne 25 táblán 50 fotóval, jelentős részben feliratozva és nevesítve. A fotókon I. Victor (1818-1893) Ratibor hercege, Otto Salm-Horstmar (II. Otto (1833-1892)?), Erzsébet 'Sisi' osztrák császárné és magyar királyné, I. Ferenz József az ölében Rudolf trónörökös és Gizella hercegnő, és mások. Köztük a Hohenlohe, Wittgenstein családokhoz köthető személyekkel. Korabeli egészbőr fotóalbum, hiányos réz kapoccsal, kopott borítóval, sérült kötéssel, 15x13x5 cm.
14664.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

cca 1865-1870 Régi fotóalbum, benne nagyrészt fénynyomatokkal és néhány fotóval,25 táblán 50 db. Köztük: Erzsébet osztrák császárné és magyar királyné ('Sisi'), Napoléon Joseph Charles Paul Bonaparte francia és montforti herceg, felesége: Savoyai Mária Klotild, Byron, Voltaire, Alexander Dumas, Rudolf trónörökös, Mária Terézia, Abraham Lincoln és Andrew Johnson amerikai elnökök, és mások. Nagyrészt a táblákon feliratozva. Korabeli egészbőr-album, réz kapoccsal, aranyozott táblaélekkel, 1865-ös bejegyzéssel, kopott borítóval, sérült kötéssel, szétvált, kijáró táblákkal, néhány táblán sérüléssel, egy-egy fotón apró sérülésekkel, album: 14x11x5 cm.
14665.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF