Foto

Zahl der Lose: 520

cca 1890-1910 Külföldi épületek, helyszínek: Németország (Konstanz, Schnetztor), Olaszország (Genova, Como), Svájc (Lugano, Vierwaldstättersee); 7 db nagyméretű, kartonra kasírozott fotó, kissé hullámos, helyenként foltos kartonok, 18,5x12 cm és 28x22,5 cm között
14390.

Rufpreis:
1 400 HUF

Spanyolországi felvételek: Elesettek Völgye (El Valle de los Caídos), Escorial, Toledo, Córdoba; össz. 73 db színes üvegdia, 6x6 cm méretben, dobozban
14391.

Rufpreis:
3 000 HUF

Sopron és környéke, Hollóháza, Miskolc, Tátra stb. látványosságai, össz. 78 db színes üvegdia, 5x5 cm méretben, műanyag dobozban
14392.

Rufpreis:
1 000 HUF

Spanyolország (Sevilla, Torremolinos, Granada, stb.), össz. 87 db üvegdia, dobozban, 6x6 cm méretben
14393.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

cca 1900 Velence, lakóház fotó 18x13 cm Kartonon
14394.

Rufpreis:
1 800 HUF

1913 Szovátafürdő (Erdély), feliratozott fotó, kartonon, szép állapotban, 13×18 cm
14395.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

cca 1890 Olaszország 17 db nagy méretű keményhátú fotó, egy két folttal 33x25 cm / Italy 17 large photos of cities Napoli, Venezia, Roma, etc one-two with stains
14396.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

cca 1910-1920 Nagymaros látképe a templommal, hajómalommal, kartonra ragasztott, hidegpecséttel jelzett fotó Erdélyi budapetsi műterméből, kis szakadással, felületi törésnyomokkal, 16×27 cm
14397.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Potsdam, Sanssouci kastély. Színezett fotó, jelzés nélkül, 49x40 cm
14398.

Rufpreis:
2 800 HUF

cca 1880-1900 Sainte-Clotilde székesegyház, Párizs, fotó, jelzés nélkül, papírra ragasztva, 34x44 cm
14399.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

cca 1910 Erdély Dubrin, az Andrássy-kastély enteriörje. A falfestményeket Andrássy Tivadar (1857-1905) politikus és festőművész festett. feliratozott nagy méretű fotó 25x16 cm Kartonon
14400.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
13

cca 1900, Kislány portréja. Keményhátú fotó, dunaföldvári műteremből, kopott, 10x6,5 cm
14401.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF