Foto

Zahl der Lose: 520

Autókat, járműveket ábrázoló vegyes fotók, össz. 32 db, vegyes méretben és állapotban
14558.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1900 Idős hölgy portréja, keményhátú fotó Boronkai B. Béla pécsi műterméből, 20,5×11 cm
14559.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1880-1930 5 db érdekes keményhátú és papír fotó
14560.

Rufpreis:
2 000 HUF

1989 Ismeretlen ismerős, Este, Kismaszat és a gézengúzok 7 db vintage filmfotó, mozi fotó 24x18 cm
14561.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

cca 1930-1935 Cigarettatöltő- / adagoló gépek, 2 db fotó, az egyiken "United Cigarette Maschine Company Akt. Ges. Dresden" bélyegzővel, 16x11 cm és 17,5x12 cm
14562.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1930-1940 Nagy Béla gépüzem által gyártott dohányipari gép, fotó, a hátoldalon pecséttel jelzett (Gyermekmosoly filmstudió, Cégt. Szabó Lajos fényképész mester, Bp.), 17x11 cm
14563.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1930 Székesfehérvár Cisztercita rend gimnázium hős tanulóinak emlékműve (mely a második világháborúban megsérült) előtt diákok fotója 22x15 cm
14564.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1920-1930 Férfiportré, "Soproni kertészeti vezető 1945-ben (...) Ferenc", kartonra kasírozott fotó, a hátoldalon feliratozva, körbevágott karton, 15x11 cm
14565.

Rufpreis:
1 400 HUF

Az Elnök c. szovjet film 16 db film fotó 14x9 cm
14566.

Rufpreis:
1 000 HUF

1938 A Becsület és Rend asztaltársaság vezetői tablókép 24x17 cm
14567.

Rufpreis:
3 000 HUF

16 db népművészeti témájú fotó Wonke Rezső jelzetlen vintage fotóművészeti alkotásai 12x16 cm
14568.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1900-1910 össz. 4 db keményhátú portré fotó, közte 3 db gyerekportré, egyiken kislány játékokkal, tolható kocsival, babával és labdával, klf. budapesti műtermekből (Mérei, Kurzweil Frigyes, Goszleth) és Sellei Károly (Újpest). 11x7 és 16,5x11 cm közötti méretekben.
14569.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF