cca 1930-1935 Cigarettatöltő- / adagoló gépek, 2 db fotó, az egyiken "United Cigarette Maschine Company Akt. Ges. Dresden" bélyegzővel, 16x11 cm és 17,5x12 cm
cca 1930-1940 Nagy Béla gépüzem által gyártott dohányipari gép, fotó, a hátoldalon pecséttel jelzett (Gyermekmosoly filmstudió, Cégt. Szabó Lajos fényképész mester, Bp.), 17x11 cm
cca 1920-1930 Férfiportré, "Soproni kertészeti vezető 1945-ben (...) Ferenc", kartonra kasírozott fotó, a hátoldalon feliratozva, körbevágott karton, 15x11 cm
cca 1900-1910 össz. 4 db keményhátú portré fotó, közte 3 db gyerekportré, egyiken kislány játékokkal, tolható kocsival, babával és labdával, klf. budapesti műtermekből (Mérei, Kurzweil Frigyes, Goszleth) és Sellei Károly (Újpest). 11x7 és 16,5x11 cm közötti méretekben.