Foto

Zahl der Lose: 520

Wenckheim József vadászaton. cca 20. sz. eleje, fotólap, körbevágva, 8,5x12 cm
14306.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1860 Alexandra dán hercegnő kutyával (későbbi brit királyné), keményhátú fotó Ghémar Freres brüsszeli műterméből. Korabeli paszpartun. Kissé foltos. 10,5x6 cm
14307.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

14308.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

cca 1870 Deák Ferenc (1803-1876) ,,a haza bölcse", keményhátú kabinet fotó sérülésekkel a sarkain 11x16 cm
14309.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

cca 1900 Csillag Teréz (1862-1915) színésznő portréfotója, keményhátú fotó Uher Ödön budapesti műterméből, 20x11 cm
14310.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

cca 1900-1906 Hegyesi Mari (1861-1925) színésznő portréfotója, keményhátú fotó Mártonfy Gyula budapesti műterméből, a kartonon kis kopásnyomokkal, a fotó felületén kis folttal, 21x11,5 cm
14311.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

14312.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1900 Császár Imre (1864-1933) színész, Alszeghy Irma színésznő férje, színiakadémiai tanár katonaruhás portréfotója, keményhátú fotó Mártonfy Gyula budapesti műterméből, 21x11,5 cm
14313.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1890-1900 Vízvári Gyuláné Szigeti Jolán (1855-1907) színésznő, Szigeti József színműíró leánya, Vízvári Gyula színész férje, Vízvári Mariska édesanyja portréfotója, keményhátú fotó Goszleth István budapesti műterméből, 20x11,5 cm
14314.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1900 Újházy Ede (1841-1915) színész, jellemkomikus, a realista színjátszás egyik úttörője, az Újházi tyúkhúsleves névadójának portréfotója, keményhátú fotó Goszleth István budapesti műterméből, a kartonon kis kopásnyomokkal, a fotó felületén folttal, 20,5x11,5 cm
14315.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1890-1900 Csillag Teréz (1862-1915) színésznő portréfotója, keményhátú fotó Goszleth István budapesti műterméből, 20x11 cm
14316.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1890-1900 Vízvári Gyula (1841-1908) színész, rendező, a Nemzeti Színház volt örökös tagja, az Országos magyar királyi Zeneakadémia tanára, a Ferenc József-rend lovagja, Vízváry Mariska apja portréfotója, keményhátú fotó Goszleth István budapesti műterméből, 17x11 cm
14317.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF