Foto

Zahl der Lose: 520

14318.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

cca 1910 Mexikó, lovasok, bányászok, 2 db papírlapra ragasztott fotó, sérülésekkel, 12,5×9,5 cm
14319.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1900 Császár Imre (1864-1933) színész, Alszeghy Irma színésznő férje, színiakadémiai tanár katonaruhás portréfotója, keményhátú fotó Mártonfy Gyula budapesti műterméből, a kartonon kis kopásnyomokkal, a fotó felületén folttal, 21x11,5 cm
14320.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

cca 1900 Újhelyi Náday Ferenc (1840-1909) színművész, rendező, a Színiakadémia tanár portréfotója, keményhátú fotó Goszleth István budapesti műterméből, a kartonon kis kopásnyomokkal, a fotó felületén folttal, 20,5x11,5 cm
14321.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

cca 1900 Mihályfi Károly (1857-1936) színész, a Nemzeti Színház örökös tagjának portréfotója, keményhátú fotó Goszleth István budapesti műterméből, 21x11 cm
14322.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

cca 1972 Indira Gandhi (1917-1984) az Indiai Köztársaság miniszterelnöke (1966-1977) Budapesten; társaságában Fock Jenő (1916-2001) a magyar Minisztertanács elnöke látható, 1 db vintage hírügynökségi fotó, ezüst zselatinos fotópapíron, 23,2x18,2 cm
14323.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1910 Andrássy Gyuláné gróf zicsi és vázsonykői Zichy Eleonóra (1867-1945) portréja, háttérben Andrássy Tivadar (1857-1905) politikus és festőművész Bivaly a Nílusban c. festményével. Ceruzával és szárazpecséttel jelzett Diskay fotó 23x17 cm kartonon, hátán feliratozva
14324.

Rufpreis:
6 000 HUF
36

1978 ,,Éljünk a mi időnkben" - Baranyi Ferenc költő dedikál, nagyméretű fotó, a hátoldalon feliratozva, 24x18 cm
14325.

Rufpreis:
1 400 HUF

1941 Tímár József és Bordy Bella az András c. film werkfotóján, német nyelvű címmel és pecséttel, Schneider Film, 30x24 cm
14326.

Rufpreis:
4 000 HUF

Rolling Stones tagjai (Mick Jagger, Keith Richards stb.) és Vaclav Havel, 1990. Sokszorosított fotó. Olvashatatlan jelzéssel. Üvegezett fakeretben. 24,5x35,5 cm.
14327.

Rufpreis:
6 000 HUF

Az Andrássy, Odelsachi és Esterházy családok tagjait ábrázoló fotók, némelyik feliratozva, kiábránduláson, golfozás közben, ünnepségen Andrássy Gyuláné, Andrássy Klára, Odeschlachi Károlyné 9 db 14x9 cm-ig
14328.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

cca 1970-1980 Budapest, villamosok a Moszkva téren, 3 db fotó, későbbi nagyítás, 10×15 cm
14329.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF