Tétel

Rufpreis:

1 800 HUF

Beschreibung:

Bellaagh Aladár (szerk.): Pázmány kalauzának I. és II. könyve. Bp., 1893, Franklin. Középiskolai Olvasmányok Tára 15. Félvászon kötés, intézményi bélyegzővel, kopottas állapotban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras