Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 51

Kositzky Attila: Önpörgés. (DEDIKÁLT). Veszprém, [2000], Veszprémi Hirdető Iroda Kft. Kiadói papírkötés. A szerző, Kositzky Attila nyug. altábornagy által DEDIKÁLT példány.
19639.

Rufpreis:
2 000 HUF

Soós Zoltán: Kútölők. (DEDIKÁLT). Bp., 1983, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. A szerző, Soós Zoltán (1935-2015) költő által DEDIKÁLT példány.
19640.

Rufpreis:
2 000 HUF

vitéz Sebő Ödön: A halálraítélt zászlóalj. Szerk.: Sebő Ferenc. H.n., 2003, k.n. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés.
19641.

Rufpreis:
2 800 HUF

Harsányi László: Gallföldön, rabságban. (Hadifogoly-emlékezések.) Emberré növekedni a háború viharában. DEDIKÁLT! Mundus - Emlékiratok. Bp., 2000, Mundus. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
19642.

Rufpreis:
1 400 HUF

Peter Young (szerk.): A modern kor híres csatái. Pécs, é.n., Alexandra. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval.
19643.

Rufpreis:
1 200 HUF

vitéz Somogyváry Gyula: És Mihály harcolt 1-2. Regény. Bp., 1940, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon sorozatkötés, kissé kopottas
19644.

Rufpreis:
1 600 HUF

Csak szolgálati használatra! Iratok a Horthy-Hadsereg történetéhez 1919-1938. Szerk.: Hetés Tibor - Morva Tamásné. Bp., 1968, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón kis foltokkal. Megjelent 3000 példányban.
19645.

Rufpreis:
1 400 HUF

Pantelejev: Támadás 6.25-kor. Ford.: Szőllősy Klára. Bp.,(1950),Új Magyar Könyvkiadó, 62+2 p. Kiadói papírkötés, hiányos címlappal, kissé kopott borítóval, a gerincen címkével.
19646.

Rufpreis:
1 600 HUF

Nagy László: Emlékeim a hadifogságból 1914-1921. Vác, 2018, Vác Város Levéltára. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19647.

Rufpreis:
1 600 HUF

Tóth Ágoston honvéd ezredes a katona és térképész (1812-1889). Szerk.: Bak Antal. Bp., 1987, MN Térképész Szolgálatfőnökség. Kiadói egészvászon-kötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3000 példányban.
19648.

Rufpreis:
1 400 HUF

Für Lajos: Mennyi a sok sírkereszt? Magyarország embervesztesége a második világháborúban. New York, 1987, Püski. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19649.

Rufpreis:
1 200 HUF

Farkas Vladimir: Nincs mentség. Az ÁVH alezredese voltam. Bp., 1990. Kiadói papírkötés,
19650.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF