Soós Zoltán: Kútölők. (DEDIKÁLT). Bp., 1983, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. A szerző, Soós Zoltán (1935-2015) költő által DEDIKÁLT példány.
Csak szolgálati használatra! Iratok a Horthy-Hadsereg történetéhez 1919-1938. Szerk.: Hetés Tibor - Morva Tamásné. Bp., 1968, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón kis foltokkal. Megjelent 3000 példányban.
Pantelejev: Támadás 6.25-kor. Ford.: Szőllősy Klára. Bp.,(1950),Új Magyar Könyvkiadó, 62+2 p. Kiadói papírkötés, hiányos címlappal, kissé kopott borítóval, a gerincen címkével.
Tóth Ágoston honvéd ezredes a katona és térképész (1812-1889). Szerk.: Bak Antal. Bp., 1987, MN Térképész Szolgálatfőnökség. Kiadói egészvászon-kötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3000 példányban.
Für Lajos: Mennyi a sok sírkereszt? Magyarország embervesztesége a második világháborúban. New York, 1987, Püski. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban.