Der Deutsch-Französische Krieg 1870-71. Nach den besten Quellen bearbeitet von Egmont Fehleisen, Inhaber des eisernen Kreuzes. Zweiter Band. Reutlingen, é.n., Druck und Verlag von Ensslin und Laiblin. Fekete-fehér képekkel, könyvdíszekkel és egészoldalas, színes litográfiákkal illusztrálva. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötés, kissé sérült, kopott, foltos borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal.
vitéz Náray Antal - ifj. vitéz Berkó István: Légitámadás! Bp., 1936, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, eredeti papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
Gottfried Barna - Nagy Szabolcs: A Székely Hadosztály története. Csíkszereda, 2018, Gutenberg. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
Philipp S. Jowett: The Italian Army 1940-45 (1). Illustrated by Stephen Andrew. Men-at-Arms 340. Oxford, 2008, Osprey. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, a sarkokon szamárfüllel.
Breit József, Doberdói: Magyarország 1848/49. évi függetlenségi harcának katonai története. III. köt.: A nyári hadjárat. Bp., 1930, Grill Károly, V+353 p. Második kiadás. Borító nélküli példány, foltos, sérült, szétvált kötéssel, az utolsó két lapon szöveget nem érintő sérüléssel.
A német hadsereg fegyelmi szabályzata - Disziplinarstrafordnung für das Reichsheer (HDStO.) vom 18. Mai 1926. Berlin, 1941: Bernard & Graefe, Berlin, Kiadói papírborítóval
Viribus Unitis. National Defence Academy in Vienna. Vienna, 2003, National Defence Academy. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, minimálisan sérült kiadói papír védőborítóban.