Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 51

19627.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Deutsche Kriegsweihnacht München 1944 Zentralverlag der NSDAP Franz Eher Nachf. Kiadói, kissé sérült papírkötésben + Kottafüzet melléklet
19628.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

vitéz Náray Antal - ifj. vitéz Berkó István: Légitámadás! Bp., 1936, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, eredeti papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
19629.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
9

Repülőgép-enciklopédia. Látvány és technika. Szerk.: Reviczky Béla. Bp., é.n, Athenaeum, kiadói kartonált papírkötés. Gazdag képanyaggal illusztrált.
19630.

Rufpreis:
2 400 HUF

Gottfried Barna - Nagy Szabolcs: A Székely Hadosztály története. Csíkszereda, 2018, Gutenberg. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
19631.

Rufpreis:
2 000 HUF

Philipp S. Jowett: The Italian Army 1940-45 (1). Illustrated by Stephen Andrew. Men-at-Arms 340. Oxford, 2008, Osprey. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, a sarkokon szamárfüllel.
19632.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bede Anna: Hadihajón Kínában. Egy magyar tengerész naplójából (1910-1914). Z-füzetek/45. Bp., [1993], szerzői kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói tűzött papírkötés, a gerincnél ragasztott borítóval, volt könyvtári példány. Számozott (214./500) példány.
19633.

Rufpreis:
2 800 HUF

Breit József, Doberdói: Magyarország 1848/49. évi függetlenségi harcának katonai története. III. köt.: A nyári hadjárat. Bp., 1930, Grill Károly, V+353 p. Második kiadás. Borító nélküli példány, foltos, sérült, szétvált kötéssel, az utolsó két lapon szöveget nem érintő sérüléssel.
19634.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kennan György: Száműzöttek sorsa Szibériában. "Szibéria" czímű művének befejező kötete: - -. Ford.: Zempléni P. Gyula. Budapest - Bécs, 1892, Deubler József. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, névbejegyzéssel.
19635.

Rufpreis:
1 200 HUF

Mohay Ádám: Légoltalmi ismeretek I. Székesfehérvár, 1938, Debreczeni István könyvnyomdája, 39 p. Kiadói papírkötés.
19636.

Rufpreis:
1 600 HUF

A német hadsereg fegyelmi szabályzata - Disziplinarstrafordnung für das Reichsheer (HDStO.) vom 18. Mai 1926.  Berlin, 1941: Bernard & Graefe, Berlin, Kiadói papírborítóval
19637.

Rufpreis:
1 600 HUF

Viribus Unitis. National Defence Academy in Vienna. Vienna, 2003, National Defence Academy. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, minimálisan sérült kiadói papír védőborítóban.
19638.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF