Peter McCarthy, Mike Syron: Panzerkrieg. A német páncéloshadosztályok története a II. világháborúban. Debrecen, 2009, Gold Book. Kiadói kartonált papírkötés, hátoldalon sérült.
Frederick Myatt: Korszerű kézifegyverek. Bp., 1993, Zrínyi. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a borítón néhány kis folttal.
6 db háborús regény: Balassa Imre: Front. Regény milliók életéből. Bp., é.n., Palladis Rt. Kiadói papírkötés. + Frontregények sorozat 5 kötete: Wilhelm Michael: A Hohenzollern-sáncot tartani kell!...; Roland Dorgéles: Fakeresztek; Joseph Kessel: A repülőtiszt; Biró Zoltán: Fények és árnyak; Lázár Miklós Magyarok dalolnak. Kiadói egészvászon sorozatkötésben, változó, többnyire jó állapotban.
Lövész Tibor: A skagerraki tengeri csata. A Szegedi Tudományegyetem bölcsészet-, nyelv- és történettudományi karához benyújtott doktori értekezés. (Gépirat). Szeged, 1948, k.n., 70 p. Oldalszámozáson kívül kézzel rajzolt, egészoldalas ábrákkal. Félvászon-kötésben.
Bánáti Miklós: Égő gyűlölet. Organisation-Todt 1943-44. (DEDIKÁLT). (Bp., 1945), szerzői kiadás (Béke-ny.), 82 p. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült borítóval. A szerző által Feuer László részére DEDIKÁLT példány.
Der Deutsch-Französische Krieg 1870-1871. Redigirt von der kriegsgeschichtlichen Abtheilung des Großen Generalstabes. Zweiter Theil, Geschichte des Krieges gegen die Republik. Zweiter Band, des Gesammtwerkes IV. Band. Berlin, 1880, E. S. Mittler & Sohn. Német nyelven Térkép-mellékletekkel. Korabeli félbőr kötésben, sérült és hiányzó gerinccel, kissé kopott borítóval, kissé sérült kötéssel, intézményi bélyegzőkkel, utolsó néhány lap széle szöveget nem érintő kisebb sérüléssel.