Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 51

19615.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

19616.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Dr. Gáspár Artúr: Dinasztiánk a haza védelmében 1914-1915. Bp., 1915, Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerinc sérült, kopott, lapok néhol foltosok, kopottas állapotban.
19617.

Rufpreis:
5 000 HUF

Frederick Myatt: Korszerű kézifegyverek. Bp., 1993, Zrínyi. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a borítón néhány kis folttal.
19618.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Gordon Williamson: Véráztatta föld. A Waffen SS ütközetei. 20. Századi Hadtörténet. Debrecen, 1998, Hajja és Fiai. Kiadói kartonált papírkötés.
19619.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

19620.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

6 db háborús regény: Balassa Imre: Front. Regény milliók életéből. Bp., é.n., Palladis Rt. Kiadói papírkötés. + Frontregények sorozat 5 kötete: Wilhelm Michael: A Hohenzollern-sáncot tartani kell!...; Roland Dorgéles: Fakeresztek; Joseph Kessel: A repülőtiszt; Biró Zoltán: Fények és árnyak; Lázár Miklós Magyarok dalolnak. Kiadói egészvászon sorozatkötésben, változó, többnyire jó állapotban.
19621.

Rufpreis:
3 000 HUF

Lövész Tibor: A skagerraki tengeri csata. A Szegedi Tudományegyetem bölcsészet-, nyelv- és történettudományi karához benyújtott doktori értekezés. (Gépirat). Szeged, 1948, k.n., 70 p. Oldalszámozáson kívül kézzel rajzolt, egészoldalas ábrákkal. Félvászon-kötésben.
19622.

Rufpreis:
1 400 HUF

19623.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bencze László: A Piave-front. Hadtörténelmi Levéltári Tanulmányok. Bp., 2003., Paktum. Kiadói papírkötés.
19624.

Rufpreis:
2 000 HUF

Katonadalok. Bp., é.n. Mátyás könyvkiadó 32p. Modern papírborítóval
19625.

Rufpreis:
2 000 HUF

19626.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF