Bücher: Judaica Zahl der Lose: 28
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3073191
20492
459
Books: Judaica
Zsolt Béla: Kilenc koffer. Bp., 2015, Század Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
3078176
20493
459
Books: Judaica
Nádor Éva (szerk.): Csillagos házak - Emberek, Házak, Sorsok. Bp., 2015, Nádor és Társa Tanácsadó Iroda. Kiadói kartonált papírkötés. 2997804
20494
459
Books: Judaica
Naftali Kraus: Az ősi forrás. (A heti szidrák - Az atyák bölcs tanításai). Bp., 1990, Fórum Rt. Kiadói papírkötés.
3073892
20495
459
Books: Judaica
Chaim Potok: Vándorlások (A zsidó nép története). Bp., 1994, Kulturtrade. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé sérült papír védőborítóval, tartalomjegyzék lapján egy apró folttal. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF