Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 493
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3067750
31454
458
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1960 k. "Nyugdíjba vonulása alkalmából a Budapesti Postaigazgatóság vezetősége és a szakszervezet budapesti bizottsága " egyoldalas bronz emlékplakett névre szóló gravírozással (80x45mm) T:XF patina, hátoldalán forrasztásnyomok
3053039
31455
458
Numismatik
DN "Koszorút tartó kezek" egyoldalas bronz plakett (113mm) T:XF
3067084
31456
458
Numismatik
DN "Várady György 1926-1980 / Emlékérem" bronz ovális emlékérem (45x30mm) T:AU
2532037
31457
458
Numismatik
DN "Debrecen város címere" mázas porcelán plakett (89x119mm) T:1-
3036664
31458
458
Numismatik
DN József Attilát ábrázoló egyoldalas bronz plakett (121mm) T:XF,VF karcolások (tisztításnyom?) 3043125
31459
458
3800
Numismatik
DN "Tihany" bronz emlékérem dísztokban. Szign.:LK? (70x62mm) T:UNC 3048835
31460
458
Numismatik
DN "Zalaegerszeg" bronz plakett (80x61mm) T:XF hátoldalon ragasztónyom
3047916
31461
458
15000
Numismatik
DN "Bottyán János kuruc generális" egyoldalas, öntött bronz plakett. Szign.: Sz.G. (~89mm) T:XF
2968507
31462
458
Numismatik
Vegyes: ~1970. "Kiváló Termelőszövetkezeti Dolgozó" aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény + 1978. "Tavaszi Budapesti Nemzetközi Vásár 1978.05.17-05.25 / Budapesti Nemzetközi Vásárközpont" kétoldalas ezüstözött emlékérem (70mm) T:AU
3024890
31463
458
Numismatik
3db-os bronz emlékérem tétel, benne Csucs Viktória (1934-1993) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + 1980. "Szent Gellért / Szeged MDCCCLXXX - Árvízi fogadalom MCMLXXX" bronz emlékérem (42,5mm) + 1986. "Gróf Széchenyi István / Magyar Hitel Bank Rt." bronz emlékérem (42,5mm) mindhárom érem sérült műanyag tokban T:UNC
3044029
31464
458
Numismatik
3db-os plakett-tétel eredeti tokban, közte 1972. "VIV (Villanyszerelőipari Vállalat) 20 éves Törzsgárdatag" műgyantás bronz plakett (50x60mm) T:UNC,AU
2805162
31465
458
Numismatik
Vegyes 6 darabos bronz emlékérem tétel, közte DN "Nyugdíjas Baráti Kör" kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:1- Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF