Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 493

1960 k. "Nyugdíjba vonulása alkalmából a Budapesti Postaigazgatóság vezetősége és a szakszervezet budapesti bizottsága" egyoldalas bronz emlékplakett névre szóló gravírozással (80x45mm) T:XF patina, hátoldalán forrasztásnyomok
31454.

Rufpreis:
3 000 HUF

DN "Koszorút tartó kezek" egyoldalas bronz plakett (113mm) T:XF
31455.

Rufpreis:
2 000 HUF

DN "Várady György 1926-1980 / Emlékérem" bronz ovális emlékérem (45x30mm) T:AU
31456.

Rufpreis:
3 000 HUF

DN "Debrecen város címere" mázas porcelán plakett (89x119mm) T:1-
31457.

Rufpreis:
3 000 HUF

DN József Attilát ábrázoló egyoldalas bronz plakett (121mm) T:XF,VF karcolások (tisztításnyom?)
31458.

Rufpreis:
5 000 HUF

DN "Tihany" bronz emlékérem dísztokban. Szign.:LK? (70x62mm) T:UNC
31459.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

DN "Zalaegerszeg" bronz plakett (80x61mm) T:XF hátoldalon ragasztónyom
31460.

Rufpreis:
2 000 HUF

DN "Bottyán János kuruc generális" egyoldalas, öntött bronz plakett. Szign.: Sz.G. (~89mm) T:XF
31461.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Vegyes: ~1970. "Kiváló Termelőszövetkezeti Dolgozó" aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény + 1978. "Tavaszi Budapesti Nemzetközi Vásár 1978.05.17-05.25 / Budapesti Nemzetközi Vásárközpont" kétoldalas ezüstözött emlékérem (70mm) T:AU
31462.

Rufpreis:
1 000 HUF

3db-os bronz emlékérem tétel, benne Csucs Viktória (1934-1993) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) + 1980. "Szent Gellért / Szeged MDCCCLXXX - Árvízi fogadalom MCMLXXX" bronz emlékérem (42,5mm) + 1986. "Gróf Széchenyi István / Magyar Hitel Bank Rt." bronz emlékérem (42,5mm) mindhárom érem sérült műanyag tokban T:UNC
31463.

Rufpreis:
4 000 HUF

3db-os plakett-tétel eredeti tokban, közte 1972. "VIV (Villanyszerelőipari Vállalat) 20 éves Törzsgárdatag" műgyantás bronz plakett (50x60mm) T:UNC,AU
31464.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vegyes 6 darabos bronz emlékérem tétel, közte DN "Nyugdíjas Baráti Kör" kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:1-
31465.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF