Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 493
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3048850
31370
458
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1991. "Első Magyar Neuoropathologiai Konferencia / Sántha Kálmán - Schaffer Károly" bronz emlékérem. Szign.: PP (105mm) T:AU
2950239
31371
458
3800
Numismatik
1991. "OKISZ 1991 BNV" egyoldalas, hátoldalon "A BEMUTOTATT KIVÁLÓ TERMÉKÉRT - ELNÖKSÉG" véséssel, öntött bronz plakett, dísztokban (106mm) T:AU
3017457
31372
458
Numismatik
1991. "Gróf Széchenyi István 1791-1860 / 1991. Széchenyista öregdiákok" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU 3011892
31373
458
Numismatik
1992. "Pedagógiai Érdemekért - Lórántffy Zsuzsanna / Óbuda önkormányzatától" ezüstözött fém és bronz emlékérem pár (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
3053777
31374
458
Numismatik
1993. "Atilla Isten Kardja Ősbemutató 1993. Aug. 20." jelzett Ag emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (31,29g/0.925/42,5mm) T:UNC (eredetileg PP)
2940258
31375
458
Numismatik
2931342
31376
458
Numismatik
1993. "56-os Magyarok Világtalálkozója - 1956 - Budapest 1993. okt. 15-18 / A nemzeti erők összefogásával lesz magyar feltámadás - Ébredjetek!" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:PP fo.
3024056
31377
458
Numismatik
1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország kormányzója / Temetésének emlékére 1993. szeptember 4." ezüstözött fém emlékérem (40mm) T:UNC,AU patina
2931218
31378
458
Numismatik
1993. "Kenderes 1993. szeptember 4." Horthy Miklós és feleségének újratemetése emlékére, jelzett Ag emlékérem (32,94g/0.925/40mm) T:UNC halvány patina 2931214
31379
458
Numismatik
1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország Kormányzója / Végső Hazatérésének Emlékére" jelzett Ag emlékérem (32,6g/0.925/40mm) T:UNC halvány patina 3007561
31380
458
Numismatik
1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország Kormányzója / Végső Hazatérésének Emlékére - Vitézi Jelvény" Ag emlékérem, műanyag tokban, sorszámozott tanúsítvánnyal (32,98g/0.925/40mm) T:UNC (eredetileg PP)
2910514
31381
458
Numismatik
1993. "Evangélikus Szeretetotthon Emmaus - 1993 Nyíregyháza" Br emlékérem, peremen "067/100" számozással (119mm) T:1- Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF