Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 493

1994. "A remény kapujában - Zugliget" kétoldalas, ezüstözött fém emlékérem (42mm) T:AU (eredetileg PP) patina
31382.

Rufpreis:
1 000 HUF

31383.

Rufpreis:
12 000 HUF

31384.

Rufpreis:
2 000 HUF

1995. "Az Állami Számvevőszék 125. évfordulójára" egyoldalas, bronz emlékérem eredeti tokban (83mm) T:1
31385.

Rufpreis:
3 000 HUF

1995. "A Csepeli Fémmű alapításának 100 éves évfordulója emlékére" fém emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
31386.

Rufpreis:
3 000 HUF

1996. "Az első magyar útdíjas autópálya felavatása - M1 - ELMKA / Az első magyar hídpénz bevezetése" ezüstözött Br emlékérem dísztokban (42,5mm) T:UNC,AU
31387.

Rufpreis:
2 000 HUF

1996. Magyar Reformátusok III. Világtalálkozója / Partium, Erdély" aranyozott emlékérem (42,5mm) T:AU (eredetileg PP)
31388.

Rufpreis:
1 800 HUF

1996. "Millecentenárium - Magyarország ezeregyszáz éves 896-1996" kétoldalas jelzett Ag emlékérem (5,87g/0.835/27mm) T:AU patina
31389.

Rufpreis:
4 000 HUF

1996. "Kishamis 1896 - 1996 / VSC" aranyozott, ezüstözött és bronz emlékérem sor. Szign.: CsZS (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
31390.

Rufpreis:
3 000 HUF

1996. "Conference for the Eastern and Central European members of the Organization of World Heritage Cities - Budapest (Konferencia a Világörökségi Városok Szervezetének kelet- és közép-európai tagjai számára - Budapest)" bronz emlékplakett sérült dísztokban (79mm) T:AU Hungary 1996. "Conference for the Eastern and Central European members of the Organization of World Heritage Cities - Budapest" bronze plaque in damaged case (79mm) C:AU
31391.

Rufpreis:
2 000 HUF

1996. "A Honfoglalás emlékére / Honteremtő hadjáratok" aranyozott fém, ezüstözött fém és bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
31392.

Rufpreis:
4 000 HUF

31393.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF