Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 493
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3027013
31382
458
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1994. "A remény kapujában - Zugliget" kétoldalas, ezüstözött fém emlékérem (42mm) T:AU (eredetileg PP) patina
3010073
31383
458
Numismatik
2973487
31384
458
Numismatik
2801798
31385
458
Numismatik
1995. "Az Állami Számvevőszék 125. évfordulójára" egyoldalas, bronz emlékérem eredeti tokban (83mm) T:1 3024293
31386
458
Numismatik
1995. "A Csepeli Fémmű alapításának 100 éves évfordulója emlékére" fém emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) 3024291
31387
458
Numismatik
1996. "Az első magyar útdíjas autópálya felavatása - M1 - ELMKA / Az első magyar hídpénz bevezetése" ezüstözött Br emlékérem dísztokban (42,5mm) T:UNC,AU
3058517
31388
458
Numismatik
1996. Magyar Reformátusok III. Világtalálkozója / Partium, Erdély" aranyozott emlékérem (42,5mm) T:AU (eredetileg PP) 3053798
31389
458
Numismatik
1996. "Millecentenárium - Magyarország ezeregyszáz éves 896-1996" kétoldalas jelzett Ag emlékérem (5,87g/0.835/27mm) T:AU patina
3024628
31390
458
Numismatik
1996. "Kishamis 1896 - 1996 / VSC" aranyozott, ezüstözött és bronz emlékérem sor. Szign.: CsZS (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
2952342
31391
458
Numismatik
1996. "Conference for the Eastern and Central European members of the Organization of World Heritage Cities - Budapest (Konferencia a Világörökségi Városok Szervezetének kelet- és közép-európai tagjai számára - Budapest)" bronz emlékplakett sérült dísztokban (79mm) T:AU Hungary 1996. "Conference for the Eastern and Central European members of the Organization of World Heritage Cities - Budapest" bronze plaque in damaged case (79mm) C:AU
3010206
31392
458
Numismatik
1996. "A Honfoglalás emlékére / Honteremtő hadjáratok" aranyozott fém, ezüstözött fém és bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
2927967
31393
458
Numismatik
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF