31383.
Beendet 458. Fernauktion
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten
12 000 HUF
32,52 EUR, 37,50 USD
1994. "II.Alexij patriarcha magyarországi látogatása" peremén jelzett Ag, aranyozott és bronz emlékérem sor (3xklf) (31,06g/0.925/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)