Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 493
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2910928
31442
458
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
DN "ABS" bronz emlékérem eredeti tokban. Szign.: B (84mm) T:UNC
2948943
31443
458
Numismatik
DN "Gyógyító érme Harasztosi László parafenomén által kozmikus energiával feltöltve" aranyozott emlékérem. Szign. Várhelyi S. (30,5mm) T:UNC
2993747
31444
458
Numismatik
2988514
31445
458
Numismatik
DN "Debreceni Orvostudományi Egyetem / Pro Universitate" kétoldalas, öntött bronz plakett (104mm) T:AU patina
2987384
31446
458
Numismatik
DN "Tisza II / A Tisza II KISZ védnökségben végzett munkáért" bronz emlékérem (75mm) T:AU kis ph
3008705
31447
458
Numismatik
DN "Magyar Köztársaság / Magyar Polgári Védelem - A lakosság védelméért" aranyozott bronz emlékérem (41mm) T:UNC (eredetileg PP)
3012343
31448
458
Numismatik
DN "Horváth Endre díj" egyoldalas, öntött bronz plakett (~98-99mm) T:XF
2829064
31449
458
Numismatik
5db magyar és külföldi emlékérem, közte DN "Budapest" címeres emlékérem (79mm), DN "Szt. Kristóf / Társadalombiztosításért" ezüstözött bronz emlékérem tokban (42,5mm) T:1-,2 3028094
31450
458
Numismatik
2006. "MTI - 125 éves a Magyar Távirati Iroda" kétoldalas, ezüstözött fém emlékérem kapszulában, dísztokban (42,5mm) T:PP
3007517
31451
458
7500
Numismatik
DN "Gróf Széchenyi István / MHB Magyar Hitelbank Rt" jelzett Ag emlékérem (34,59g/0.835/42,5mm) T:AU (eredetileg PP)
3066653
31452
458
40000
Numismatik
DN "Kuratóriumi Díj / Szegedért Alapítvány" peremen jelzett Ag díjérem, névre szóló gravírozással (152g/0.925/61mm) + Fritz Mihály (1947- ) DN "Szeged" ezüstözött fém emlékérem (42,5mm) T:AU patina 3009752
31453
458
Numismatik
DN "Savaria Szombathely" bronz emlékérem, eredeti tokban (60mm) T:UNC
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF