Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 493

DN "ABS" bronz emlékérem eredeti tokban. Szign.: B (84mm) T:UNC
31442.

Rufpreis:
1 000 HUF

DN "Gyógyító érme Harasztosi László parafenomén által kozmikus energiával feltöltve" aranyozott emlékérem. Szign. Várhelyi S. (30,5mm) T:UNC
31443.

Rufpreis:
1 000 HUF

31444.

Rufpreis:
3 000 HUF

DN "Debreceni Orvostudományi Egyetem / Pro Universitate" kétoldalas, öntött bronz plakett (104mm) T:AU patina
31445.

Rufpreis:
8 000 HUF

DN "Tisza II / A Tisza II KISZ védnökségben végzett munkáért" bronz emlékérem (75mm) T:AU kis ph
31446.

Rufpreis:
1 000 HUF

DN "Magyar Köztársaság / Magyar Polgári Védelem - A lakosság védelméért" aranyozott bronz emlékérem (41mm) T:UNC (eredetileg PP)
31447.

Rufpreis:
2 000 HUF

DN "Horváth Endre díj" egyoldalas, öntött bronz plakett (~98-99mm) T:XF
31448.

Rufpreis:
8 000 HUF

5db magyar és külföldi emlékérem, közte DN "Budapest" címeres emlékérem (79mm), DN "Szt. Kristóf / Társadalombiztosításért" ezüstözött bronz emlékérem tokban (42,5mm) T:1-,2
31449.

Rufpreis:
2 000 HUF

2006. "MTI - 125 éves a Magyar Távirati Iroda" kétoldalas, ezüstözött fém emlékérem kapszulában, dísztokban (42,5mm) T:PP
31450.

Rufpreis:
2 000 HUF

DN "Gróf Széchenyi István / MHB Magyar Hitelbank Rt" jelzett Ag emlékérem (34,59g/0.835/42,5mm) T:AU (eredetileg PP)
31451.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

DN "Kuratóriumi Díj / Szegedért Alapítvány" peremen jelzett Ag díjérem, névre szóló gravírozással (152g/0.925/61mm) +  Fritz Mihály (1947- ) DN "Szeged" ezüstözött fém emlékérem (42,5mm) T:AU patina
31452.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

DN "Savaria Szombathely" bronz emlékérem, eredeti tokban (60mm) T:UNC
31453.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF