Spielzeuge

Zahl der Lose: 129

Fuggerth GYSEV MÁV 4-tengelyű személykocsi, kis kiegészítőhiánnyal, dobozában
12919.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Märklin Maredo 2 darab teherkocsi makett, jó állapotban, dobozában
12920.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Rodolfo 55 mutatvány bűvész játék 4 kis kard kivételével komplett
12921.

Rufpreis:
6 000 HUF

Merkur elektro fém építőkészlet komplett
12922.

Rufpreis:
4 000 HUF

Capitaly társasjáték hiánytalan
12923.

Rufpreis:
3 000 HUF
16

Wendt & Kühn lámpás angyal figura. Kézzel festett fa, jelzett. m::8 cm / Wendt & Kühn musican. Painted wood. Marked, in good condition
12924.

Rufpreis:
4 000 HUF

Wendt & Kühn citerás angyal figura. Kézzel festett fa, jelzett./ Wendt & Kühn musican. Painted wood. Marked, in good condition 5x5 cm
12925.

Rufpreis:
4 000 HUF

Wendt & Kühn dobos angyal figura. Kézzel festett fa, jelzett./ Wendt & Kühn musican. Painted wood. Marked, in good condition 6 cm
12926.

Rufpreis:
4 000 HUF

Wendt & Kühn kottás angyal figura. Kézzel festett fa, jelzett./ Wendt & Kühn musican. Painted wood. Marked, in good condition 6 cm
12927.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ago Ao 192 Kurier 1930-as évekbeli repülőgép nagyméretű fém makettje, tartón, sérüléssel, 67x48x30 cm
12928.

Rufpreis:
8 000 HUF

Régi teddy maci XX. sz. eleje. kissé kopott 45 cm
12929.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Burago Volkswagen Golf 1/24 + Welly Transporter Scania V8 R73 1:64 autómodellek, bontatlan dobozban
12930.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF