Spielzeuge Zahl der Lose: 129
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3067857
12919
458
24000
Toys, board-games
Fuggerth GYSEV MÁV 4-tengelyű személykocsi, kis kiegészítőhiánnyal, dobozában
3067870
12920
458
24000
Toys, board-games
Märklin Maredo 2 darab teherkocsi makett, jó állapotban, dobozában
3067048
12921
458
Toys, board-games
Rodolfo 55 mutatvány bűvész játék 4 kis kard kivételével komplett 3067052
12922
458
Toys, board-games
Merkur elektro fém építőkészlet komplett
3067053
12923
458
Toys, board-games
Capitaly társasjáték hiánytalan 3068268
12924
458
Toys, board-games
Wendt & Kühn lámpás angyal figura. Kézzel festett fa, jelzett. m::8 cm / Wendt & Kühn musican. Painted wood. Marked, in good condition 3068272
12925
458
Toys, board-games
Wendt & Kühn citerás angyal figura. Kézzel festett fa, jelzett./ Wendt & Kühn musican. Painted wood. Marked, in good condition 5x5 cm 3068274
12926
458
Toys, board-games
Wendt & Kühn dobos angyal figura. Kézzel festett fa, jelzett./ Wendt & Kühn musican. Painted wood. Marked, in good condition 6 cm 3068275
12927
458
Toys, board-games
Wendt & Kühn kottás angyal figura. Kézzel festett fa, jelzett./ Wendt & Kühn musican. Painted wood. Marked, in good condition 6 cm 3063353
12928
458
Toys, board-games
Ago Ao 192 Kurier 1930-as évekbeli repülőgép nagyméretű fém makettje, tartón, sérüléssel, 67x48x30 cm 3063896
12929
458
4600
Toys, board-games
Régi teddy maci XX. sz. eleje. kissé kopott 45 cm 3064504
12930
458
Toys, board-games
Burago Volkswagen Golf 1/24 + Welly Transporter Scania V8 R73 1:64 autómodellek, bontatlan dobozban Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF