cca. 1942. III. Reich Wehrschach "Tak-Tik" III. birodalom, társasjáték, Wehrmachts-Modell 12. Műanyag figurákkal, eredeti dobozában, Tartalma: 1 db játéktábla, 2 figurakészletet műanyag figurával (piros 18 db / kék 17 db), 4 oldalas játékszabály. Kopott, sérült.
Távírányítos Autó Mozi szereplő Mr.Incredible-,,A Hihetetlen Család" nagyméretű autója, teljes távírányitással,zenével,távírányítóval ,elemekkel, műkődik!+2 figurával The Incredibles 2 RC Incredibile Vehicle 2,4GHz remote Control JAKKS Pacific Drive into battle with this full-function RC Incredibile *movie-styled vehicle. Hear the Action! Over 12 different Incredibile sounds and music!.You control the Incredible:vehicle moves forward, backwards, and turns left and right. Includes: 1 vehicle and 1 remote control. 41x16 cm