Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 111
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3062955
12208
458
Sculptures, statuettes, plaques
Tóth István: Két arc. Intarziakép, 63x25 cm
3063542
12209
458
Kamakura Buddha. Japán, cca 1900, faragott fa, m: 19,5 cm
3063695
12210
458
Városkép. Bronz dombormű, patinával, 38x10,5 cm 3064507
12211
458
Lenin büszt. Fém öntvény, jelzett, m: 12,5 cm 3064512
12212
458
Lenin büszt. Fém öntvény, jelzett, kopással, m: 14 cm 3065210
12213
458
Togyerás József (1930-): Plasztikus mozaik. Kőhatású kerámia, farost lapra applikálva, jelzett, kopással, farost sérült, 5x47 cm
3065276
12214
458
Togyerás József (1930-): Torzó. Jelzés nélkül, kopással, m: 25,5 cm 3065324
12215
458
15000
Bronz turul figura, h: 44 cm, m: 26,5 cm
2977409
12216
458
Orosz női portré réz dombormű, falidísz, fa alapon 10x20 cm
2788309
12217
458
Kacsa figura, őrlemény, kis felületi sérülésekkel, h: 10 cm
2793296
12218
458
Gitározó bennszülött, műgyanta, kopásokkal, m: 16 cm
3065284
12219
458
Szantálfa faragás keleti istennő 18 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF