Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 111
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2829276
12184
458
Sculptures, statuettes, plaques
Vidám vándor. Kínai faragott fa szobor. 18 cm
2829274
12185
458
3200
Vidám vándor. Kínai faragott fa szobor. 21 cm
2824948
12186
458
4800
Ónix egyiptomi figura, orra sérült, m: 18 cm
3002346
12187
458
Ismeretlen szobrász: Kupido. Bronz, sérült, hiánnyal, m: 26,5 cm
3023170
12188
458
30000
Venus, Mars és Ámor karikatúrája. Terrakotta, márvány alapon. Franciaroszág XIX. sz. 11x12 cm
3023289
12189
458
36000
Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021): Merkúr. BNV vásárdíj 1986. Bronz. 30 cm
3023193
12190
458
40000
2 db Lovas, díjugratás ábrázoló bronz öntvény plasztikus fali dísz, Jelzés nélkül 39x24 cm Asztali kitámasztóval Magyarország XIX. sz.
3023169
12191
458
Kőműves László: Szamaras vitéz. Terrakotta, jelzett, kopásnyomokkal, 1930 körül, m: 23 cm
3025341
12192
458
15000
Impozáns nagy méretű faragott afrikai fa szobor. Lakkozott, toll díszítéssel 47 cm
3025337
12193
458
4800
Afrikai félakt lány szobor. Faragott ébenfa, 23 cm
3025694
12194
458
Afrikai szobor, arcokkal, hajjal. Sérüléssel, m: 45 cm
3025640
12195
458
Ördög. Faragott fa, jelzett, javított, m: 19,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF