https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 217

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Arany (Au) 14K fehérarany ékszerszett, függő, gyűrű (méret: 53), fülbevalópár, jelzett, bruttó: 8,3 g
1
22036.

Arany (Au) 14K fehérarany ékszerszett, függő, gyűrű (méret: 53), fülbevalópár, jelzett, bruttó: 8,3 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
EUR
,
312,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
14K sárgaarany gyűrű, csomózott dísszel, Jelzett 5,3 g, m: 53
1
22037.

14K sárgaarany gyűrű, csomózott dísszel, Jelzett 5,3 g, m: 53

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
EUR
,
250,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Arany (Au) 14K dupla szemes pancer nyaklánc, jelzett, h: 44,5 cm, nettó: 4,5 g
1
22038.

Arany (Au) 14K dupla szemes pancer nyaklánc, jelzett, h: 44,5 cm, nettó: 4,5 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
EUR
,
250,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Arany (Au) 14K walles nyaklánc, jelzett, h: 50 cm + zománcfestett katica függő, 2×1,2 cm, bruttó: 4,7 g
1
22039.

Arany (Au) 14K walles nyaklánc, jelzett, h: 50 cm + zománcfestett katica függő, 2×1,2 cm, bruttó: 4,7 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
85 000 HUF
230,35
EUR
,
265,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
14k arany (Au) karikagyűrű pár kalapált, belül gravírozással, Jelzett 5,94 g m: 58, 63
1
22040.

14k arany (Au) karikagyűrű pár kalapált, belül gravírozással, Jelzett 5,94 g m: 58, 63

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
85 000 HUF
230,35
EUR
,
265,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
14K arany (Au) medál lóherével (románc sérült) jelzett 4,75 g
1
22041.

14K arany (Au) medál lóherével (románc sérült) jelzett 4,75 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
EUR
,
187,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
3 db gyémánt kerek brilliáns csiszolás, SI2-I1,, G-I, 0,8 ct tanúsítvánnyal
1
22043.

3 db gyémánt kerek brilliáns csiszolás, SI2-I1,, G-I, 0,8 ct tanúsítvánnyal

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
200 000 HUF
542,01
EUR
,
625,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gyémánt 1,01 ct sárgásbarna szín módosított brilliáns csisolással I1. 5,63x5,56x3,85 mm IGI tanusítvánnyal
1
22044.

Gyémánt 1,01 ct sárgásbarna szín módosított brilliáns csisolással I1. 5,63x5,56x3,85 mm IGI tanusítvánnyal

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
EUR
,
562,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gyémánt 0,66ct rózsaszín, vegyes csiszolással I2 4,76x4,67x3,27 mm tanúsítvánnyal
1
22045.

Gyémánt 0,66ct rózsaszín, vegyes csiszolással I2 4,76x4,67x3,27 mm tanúsítvánnyal

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
170 000 HUF
460,70
EUR
,
531,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gyémánt 0,25 ct F, VS-2 tanúsítvánnyal
1
22046.

Gyémánt 0,25 ct F, VS-2 tanúsítvánnyal

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
EUR
,
468,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Arany (Au) 18K gyűrű természetes smaragddal, 0,3 ct, gyémánttal, ca. 0,01 ct, modern briliáns, jelzett, tanúsítvánnyal, méret: 61, bruttó: 2,6 g
1
22047.

Arany (Au) 18K gyűrű természetes smaragddal, 0,3 ct, gyémánttal, ca. 0,01 ct, modern briliáns, jelzett, tanúsítvánnyal, méret: 61, bruttó: 2,6 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
EUR
,
312,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Arany (Au) 18K gyűrű természetes smaragddal, 0,3 ct, gyémánttal, ca. 0,01 ct, modern briliáns, jelzett, tanúsítvánnyal, méret: 57, bruttó: 2,6 g
1
22048.

Arany (Au) 18K gyűrű természetes smaragddal, 0,3 ct, gyémánttal, ca. 0,01 ct, modern briliáns, jelzett, tanúsítvánnyal, méret: 57, bruttó: 2,6 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
EUR
,
312,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse