Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 217
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3027695
22012
458
180000
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) nagy méretű hullámos peremű gyümölcstál, d: 28 cm, nettó: 631 g
3023214
22013
458
180000
3048728
22014
458
170000
14K fehér és sárga arany (Au) karlánc, kígyó mintás. Jelzett 14,2 g
2998377
22015
458
130000
Ezüst(Ag) négyszögletes tálca, jelzett, 32×22 cm, nettó: 501 g
3023222
22016
458
160000
18K arany (Au) fülbevalópár, jelzett 10,5 g
2784046
22017
458
160000
Platina (Pt) gyűrű, jelzett, m: 56,5, nettó: 6,3g
3029218
22018
458
150000
3029201
22019
458
130000
Ezüst (Ag) desszertes készlet, 6 villa, 6 kanál, jelzett 514 g
3045376
22020
458
120000
Ezüst (Ag) tálca. Dianás jelzéssel, mesterjeggyel. 40x28 cm 597 g
3023217
22021
458
100000
Ezüst (Ag) tálca hólyagos peremmel Jelzett, dianás, mesterjegyes 493 g 37x27 g
2784050
22022
458
90000
Platina (Pt) gyűrű, természetes ametiszttel ékítve, jelzett, m: 54, bruttó: 2g
2860925
22023
458
42000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF