10620.
Beendet 458. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
20 000 HUF
54,20 EUR, 62,50 USD
Jelzés nélkül: Szürrealista hölgy portré. Olaj, műanyag lemez. Dekoratív, üvegezett, sarakiban kissé sérült fakeretben, d: 21 cm