10619.
Beendet 458. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
16 000 HUF
43,36 EUR, 50,00 USD
Jelzés nélkül: Szürrealista férfi portré. Olaj, műanyag lemez. Dekoratív, üvegezett, sarkaiban kissé sérült fakeretben, d: 21 cm