Bücher: Technik Zahl der Lose: 31
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3049140
19964
458
Books: Technics
Stevie Handerson: Kerti bútorok. Bp., 2000. Cser Kiadó. Kiadói papírkötés. + Ház körüli munkák. Bp., 1977. Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés. 3010830
19965
458
Books: Technics
Salgótarjáni Acélárugyár - A 262. kovácsológyár ,,A" üzem technológiai kézikönyve. Összeáll.: A technológiai osztály dolgozói. Salgótarján, 1964, ny.n. Nylon-kötésben, kissé kopott, foltos borítóval, helyenként tollas beírásokkal.
3065643
19966
458
Books: Technics
A magyar ipar almanachja. Szerk. Dr. Ladányi Miksa. Br. Szterényi József előszavával. Bp., 1931. "Magyar Ipar Almanachja" Kiadóhivatala. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. Néhány kijáró lappal, szétvált kötéssel. 3046984
19967
458
Books: Technics
A nyomdászmester. Vezérfonál a nyomdaipari mestervizsgákhoz. (Bp., 1939), Budapesti Sokszorosítók Ipartestülete (Pápai Ernő-ny.), 230+(2)+XIV+(4) p. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, a gerincen apró sérülésekkel, tulajdonosi névbejegyzéssel.
2787994
19968
458
Books: Technics
2906476
19969
458
Books: Technics
Riccardo Niccoli: A repülés története. Leonardo da Vincitől az űr meghódításáig. Ford.: Babits Péter. Pécs, 2007., Alexandra. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. 3023837
19970
458
Books: Technics
Bragg, Lawrence: Az elektromosság diadalútja. Ford.: Bencze László. Bp., Dante. 2. kiadás. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon kötés, kiadói hiányos, sérült papír védőborítóban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF