Bücher: Technik

Zahl der Lose: 31

Magyar Gördülőcsapágy Művek 740. gyártmánykatalógus. Bp., 1975, Idegenforgalmi Propaganda és Kiadói Vállalat, 81+(3) p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kisebb lapszéli ázásnyomokkal, az előzéklapon "Tiszteletpéldány" bélyegzéssel.
19952.

Rufpreis:
1 600 HUF

A Magy. Kir. Technológiai És Anyagvizsgáló-Intézetben 1925 december 19-től 1926 február 28-ig rendezett házi tüzelőberendezések kiállításának katalógusa. Szerk.: Dr. Gyula József és Hankiss Szilárd. Bp., 1925., Magy. Kir. Technológiai És Anyagvizsgáló-Intézet, 4+239 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Benne kihajtható táblákkal is. Korabeli reklámokkal. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, hiányzó gerinccel.
19953.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bogdan Jakubowski - Tadeusz Tomiczek: Polski Fiat 126p. Bp., 1983, Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval, sérült gerinccel.
19954.

Rufpreis:
2 000 HUF

Siemens DSG 45/8 és DSG 92/12 jelű áramátalakítós hegesztőgépcsoportok műszaki leírása és üzemi utasítása. (Magyar gyártmány). Bp., é.n. [cca 1940], Magyar Siemens Művek Villamossági Rt. (ifj. Kellner Ernő-ny.), 22+(2) p. Kiadói tűzött papírkötés, a borító kissé foltos.
19955.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dr. Hajtó Sándor: Öntödei anyagismeret I. Vas és acél. Élmunkások Műszaki Könyvtára. Bp., [1949], Népszava, 39+(1) p.+ 1 t. Kiadói tűzött papírkötés
19956.

Rufpreis:
2 400 HUF

Esztó Zoltán: Bányaipar: Kézijövesztő vájár. Bánya- és Energiaügyi Minisztérium Szakoktatási Kiadványai. Hn., 1951. Nehézipari Könyv- és Folyóiratkiadó Vállalat. Kiadói, sérült papírkötésben, intézményi bélyegzővel, "MASZOBAL" ex librissel.
19957.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szabó József (szerk.): Repülési Lexikon I-II. Bp., 1991, Akadémiai. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19958.

Rufpreis:
2 000 HUF

19959.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Forbáth László: Jó világítás, több termelés. Bp., én. Tungsram 84 p Kiadói papírkötésben, borító a ragasztásnál elvált
19960.

Rufpreis:
2 400 HUF

Citroen ZX használati ismertető, fekete-fehér képekkel illusztrált, egy-két kijáró lappal, 96 p.
19961.

Rufpreis:
1 600 HUF

1001 fortély a ház körül. Szerk.: Schlosser Tamás. Bp., 2003, Reader's Digest. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
19962.

Rufpreis:
1 600 HUF

Gárdonyi Jenő - Dávid János - Monostori Gusztáv: Villamos hálózatok. Bp., 1948., Stephaneum. Kiadói papírkötés, a borító széleken és a gerinc alján kis szakadásokkal, kopott borítóval, intézményi bélyegzésekkel.
19963.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF