Magyar Gördülőcsapágy Művek 740. gyártmánykatalógus. Bp., 1975, Idegenforgalmi Propaganda és Kiadói Vállalat, 81+(3) p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kisebb lapszéli ázásnyomokkal, az előzéklapon "Tiszteletpéldány" bélyegzéssel.
A Magy. Kir. Technológiai És Anyagvizsgáló-Intézetben 1925 december 19-től 1926 február 28-ig rendezett házi tüzelőberendezések kiállításának katalógusa. Szerk.: Dr. Gyula József és Hankiss Szilárd. Bp., 1925., Magy. Kir. Technológiai És Anyagvizsgáló-Intézet, 4+239 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Benne kihajtható táblákkal is. Korabeli reklámokkal. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, hiányzó gerinccel.
Siemens DSG 45/8 és DSG 92/12 jelű áramátalakítós hegesztőgépcsoportok műszaki leírása és üzemi utasítása. (Magyar gyártmány). Bp., é.n. [cca 1940], Magyar Siemens Művek Villamossági Rt. (ifj. Kellner Ernő-ny.), 22+(2) p. Kiadói tűzött papírkötés, a borító kissé foltos.
Gárdonyi Jenő - Dávid János - Monostori Gusztáv: Villamos hálózatok. Bp., 1948., Stephaneum. Kiadói papírkötés, a borító széleken és a gerinc alján kis szakadásokkal, kopott borítóval, intézményi bélyegzésekkel.