Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 151
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2999237
33634
456
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
~1970-1980. "Az Ipari Szövetkezet Kiváló Dolgozója" aranyozott, részben festett kitüntető jelvény miniatűrrel, dísztokban T:AU,XF
3047121
33635
456
Numismatik
~1970-1980. "Előre - Kiváló Úttörővezető" aranyozott, zománcozott kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban, miniatűrrel + ~1960-1970. "József Attila Olvasó Mozgalom - KISZ" ezüstözött, zománcozott fém jelvény (27x32mm) T:AU
2987954
33636
456
Numismatik
1975. "Pedagógus Szolgálati Emlékérem 1974" bronz kitüntetés mellszalagon, sérült tokban (34mm) T:AU NMK714
2950019
33637
456
Numismatik
1977. "Nemzetközi Autótura 1977 október" festett fém kitűző (25mm) T:AU
2965037
33638
456
Numismatik
~1980. "500 ezer kilométer balesetmentesen" kitüntető autójelvény (72x97mm) T:2
3047461
33639
456
Numismatik
~1980. "750 ezer kilométer balesetmentesen" műgyantás aranyozott bronz kitüntető autójelvény miniatűrrel (72x97mm, miniatűr:17x20mm) T:AU,XF
3047601
33640
456
Numismatik
Tóth Amerigo (Imre) (1909-1984) 1982. "Tavaszi Fesztivál Budapest 1983" bronz kitűző (30x22mm) T:AU kis patina
3044230
33641
456
Numismatik
1982. "Munka Érdemrend ezüst fokozata", zománcozott, ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon eredeti (ragadós) tokban, adományozóival T:AU NMK 600. 2972507
33642
456
Numismatik
1982-1987. "Az Ipari Szövetkezet Kiváló Dolgozója" aranyozott, részben festett kitüntető jelvény (2x) mindkettő viselői igazolvánnyal, dísztokban T:UNC,AU
2967184
33643
456
Numismatik
1985. "A Munka Érdemrend" arany fokozata, aranyozott és zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon T:AU hátoldaláról a tű letört NMK 599.
3047276
33644
456
Numismatik
1988. "1 millió km balesetmentesen" műgyantás bronz miniatűr adományozói igazolvánnyal (~21x20mm) T:AU 3012171
33645
456
3200
Numismatik
~1990. "Romániai Magyar Cserkészszövetség - Jó munkát - Légy résen" műgyantás, aranyozott fém jelvény (25x23mm) T:AU
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF