Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 151
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3044237
33586
456
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1951. "Kohó- és Gépipari Miniszter - Sztálin Vasmű Emlékérem 1951 bronz fokozata" bronzozott Fe kitüntetés eredeti, sérült tokban T:XF 3042931
33587
456
Numismatik
~1952. Rákosi címeres mentős festett, lemez sapkajelvény (40x53mm) T:AU,XF
2987990
33588
456
4400
Numismatik
1952. "Sztahanovista" zománcozott fém kitüntetés sorszám nélkül, eredeti tokban, igazolvánnyal T:XF
2987959
33589
456
150000
Numismatik
1953. "Vörös Csillag Érdemrend" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon T:AU / Hungary 1953. "Order of The Red Star" gilt, enamelled bronze decoration on ribbon C:AU NMK 611.
3043787
33590
456
100000
Numismatik
1954. "Munka Érdemérem" bronz kitüntetés eredeti mellszalagon, szalagsávval, eredeti tokban, igazolvánnyal, és zománcozott "ÉLSZER" 10 éves törzsgárda jelvénnyel T:AU Hungary 1954. "Labour Merit Medal" bronze decoration with original ribbon, thin ribbon, in original case, with bearer card, and enamelled "ÉLSZER" after 10 years staff badge C:AU NMK 605 2966423
33591
456
Numismatik
1954. "Dunai árvízvédelemért" bronz jelvény tű nélkül (37mm) T:XF
3042518
33592
456
Numismatik
1956. "Bányász Szolgálati Érdemérem bronz fokozata" zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, eredeti dombornyomott tokban T:AU NMK.: 669. 2934096
33593
456
70000
Numismatik
1957. "Kossuth-díj II. fokozata" zománcozott ezüstözött kitüntetés T:AU Hungary 1957. "Kossuth Prize, Silver Badge" enamelled, silver plated bronze decoration C:AU
3041947
33594
456
Numismatik
1957. "Vörös Csillag Érdemrend" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon T:XF hátlapon hiányzó kupak, címer ragasztása javított Hungary 1957. "Order of The Red Star" gilt, enamelled bronze decoration on ribbon, in case C:UNC missing cap on the back, coat of arms with repaired gluing NMK 611. 3042512
33595
456
Numismatik
1957. "Szocialista Munkáért Érdemérem" zománcozott fém kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, Rákosi-címeres tokban T:AU patina NMK 604. 2928051
33596
456
Numismatik
Major Aladár (1878-1970) ~1957. Arany Jánost ábrázoló bronz jelvény (20mm) T:AU
2952498
33597
456
30000
Numismatik
1958. "Felsőoktatási Tanulmányi Érdemérem 1958 / Tudással a hazáért, a szocializmusért" bronz díjérem mellszalagon, tokban (35mm) T:AU
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF