Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 151
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2975863
33682
456
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
6db-os műgyantás magyar jelvénytétel, benne: magyar címer, lyukas zászló, kokárda T:UNC,AU
3044878
33683
456
Numismatik
~1970-1980. 6db klf félkész csehszlovák bronz turista jelvény + erdei jelenetet ábrázoló bronz plakett, hátoldalán ragasztónyommal T:AU,XF ~1970-1980. 6pcs of half done Czechoslovakian bronze tourist badge + Forest scene bronze plaque, on the back with glue mark (50x154mm) T:AU,XF
2923240
33684
456
Numismatik
9db vegyes modern kitűző, jelvény, közte katonai téma is T:AU
2910666
33685
456
Numismatik
9xklf, főleg kínai és szovjet kommunizmussal kapcsolatos jelvénytétel, közte "Szovjet-Magyar Baráti Társaság" zománcozott jelvény T:UNC-XF egyikről a tű hiányzik
2972472
33686
456
Numismatik
DN 10db koronás, magyar címeres, műgyantás fém jelvény (18x9mm) T:UNC
2975812
33687
456
Numismatik
2972490
33688
456
Numismatik
2972493
33689
456
Numismatik
3025899
33690
456
Numismatik
13db-os szocialista kitüntetés-tétel, mindegyik eredeti tokban, adományozói okiratokkal és igazolásokkal, műanyag szalagsávokkal, közte 1958. "Munkás-Paraszt Hatalomért Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés szalagsávval + 1960. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott, ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon és miniatűrrel szalagsávon + 1970. "Árvízvédelemért" bronz kitüntető jelvény mellszalagon + "MN 6639" bronz plakett (109x122mm) fa posztamensen (136x190mm). A tétel "Tiszti ingblúz" dobozban. T:UNC,AU 2910661
33691
456
Numismatik
13db-os vegyes jelvénytétel, közte VIT (Világifjúsági Találkozó, 4xklf), Május 1., Debreceni Állatkert, stb. T:XF,VF
2831137
33692
456
Numismatik
14 darabos kompozit, műgyantás, zománcos szocialista jelvény tétel, közte "Kiváló dolgozó" (2xklf), "Szocialista brigád" (3xklf) T:1-2- közte sérült, hiányzó tű
3050264
33693
456
Numismatik
14db-os vegyes régi és modern magyar és külföldi iskolajelvény, sportjelvény, közte 2005. "110 éves a Magyar Olimpiai Bizottság" bronz jelvény (26mm) T:vegyes
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF