Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 151

6db-os műgyantás magyar jelvénytétel, benne: magyar címer, lyukas zászló, kokárda T:UNC,AU
33682.

Rufpreis:
2 000 HUF

~1970-1980. 6db klf félkész csehszlovák bronz turista jelvény + erdei jelenetet ábrázoló bronz plakett, hátoldalán ragasztónyommal T:AU,XF ~1970-1980. 6pcs of half done Czechoslovakian bronze tourist badge + Forest scene bronze plaque, on the back with glue mark (50x154mm) T:AU,XF
33683.

Rufpreis:
3 000 HUF

9db vegyes modern kitűző, jelvény, közte katonai téma is T:AU
33684.

Rufpreis:
1 400 HUF

9xklf, főleg kínai és szovjet kommunizmussal kapcsolatos jelvénytétel, közte "Szovjet-Magyar Baráti Társaság" zománcozott jelvény T:UNC-XF egyikről a tű hiányzik
33685.

Rufpreis:
4 000 HUF

DN 10db koronás, magyar címeres, műgyantás fém jelvény (18x9mm) T:UNC
33686.

Rufpreis:
3 000 HUF

33687.

Rufpreis:
2 000 HUF

33688.

Rufpreis:
3 000 HUF

33689.

Rufpreis:
3 000 HUF

13db-os szocialista kitüntetés-tétel, mindegyik eredeti tokban, adományozói okiratokkal és igazolásokkal, műanyag szalagsávokkal, közte 1958. "Munkás-Paraszt Hatalomért Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés szalagsávval + 1960. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott, ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon és miniatűrrel szalagsávon + 1970. "Árvízvédelemért" bronz kitüntető jelvény mellszalagon + "MN 6639" bronz plakett (109x122mm) fa posztamensen (136x190mm). A tétel "Tiszti ingblúz" dobozban. T:UNC,AU
33690.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

13db-os vegyes jelvénytétel, közte VIT (Világifjúsági Találkozó, 4xklf), Május 1., Debreceni Állatkert, stb. T:XF,VF
33691.

Rufpreis:
4 000 HUF

14 darabos kompozit, műgyantás, zománcos szocialista jelvény tétel, közte "Kiváló dolgozó" (2xklf), "Szocialista brigád" (3xklf) T:1-2- közte sérült, hiányzó tű
33692.

Rufpreis:
1 000 HUF

14db-os vegyes régi és modern magyar és külföldi iskolajelvény, sportjelvény, közte 2005. "110 éves a Magyar Olimpiai Bizottság" bronz jelvény (26mm) T:vegyes
33693.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF